Čempioni


Vilsons Terra Felicita

09.06.2013.

(Vino Vom Kleinholz x Palma Vom Ratsherrenhof)

audz. & īp. L.Muzikante

Latvijas Jaunais Čempions

Lietuvas Jaunais Čempions

Igaunijas Jaunais Čempions

Baltijas Jaunais Čempions

Baltkrievijas Jaunais Čempions

Latvijas Čempions

Igaunijas Čempions

Lietuvas Čempions

Baltijas Čempions

Baltkrievijas Čempions

Krievijas Čempions

R.CACIBx3, CACIB, BOOx5, BOBx3, BIGIII, BIGIVx2


Gamuvel Patou Duchesse

15.09.2013.

(Margarita Nigra Johnnie Walker x 

Prada Embu)

audz. & īp. V.Mucenieks

Latvijas Jaunais Čempions

Latvijas Čempions

Igaunijas Čempions


Vesuvius Pride Adorable

26.04.2014.

(Yoyo Van't Rijkenspark x 

Fressia Adorable Duok Labas)

audz. & īp. S.Jānīte

Latvijas Čempions

CACIB 

R.CACIB x 2


Viva La Vida Pride Adorable

26.04.2014.

(Yoyo Van't Rijkenspark x Fressia Adorable Duok Labas)

audz. & īp. S.Jānīte

Latvijas Jaunais Čempions

Latvijas Čempions


Bernarossa Running Up That Hill

17.05.2015.

(RIDON HENNET NEWMAN x BERNAROSSA MALIA)

audz. R.Taijaka (Somija)

īp. E.Pūliņa-Cine

Latvijas Jaunais Čempions

Latvijas Čempions


El Nido Solmebos

HD/ AA; ED/00; OCD free; eyes clear

02.04.2016.

(Aegis Mighty Bosstone Best Ja-Ja x Meafiton Bose)

HD/ AA; ED/00; OCD free

audz./ īp.  S. Štelmahere

Latvijas Jaunais Čempions

Lietuvas Jaunais Čempions

Latvijas Čempions

Lietuvas Čempions

Igaunijas Čempions

Baltijas Čempions

Baltic Sennenhund Junior Winner '2017

Lithuanian Club Junior Winner '2017

BIS I Jun

2x Jun BOB

2 x CACIB 

3 x RCACIB

3 x BOB

3 x BOO

 


Deep Secret Balticrose

HD/ AA; ED/00

29.05.2017.

(ELENBERNER BOMOND x BERNAROSSA RUNNING UP THAT HILL)

audz. E.Pūliņa-Cine

īp.  E.Pūliņa-Cine

Latvijas Jaunais Čempions

Lietuvas Jaunais Čempions

Igaunijas Jaunais Čempions

Baltijas Jaunais Čempions

Krievijas Jaunais Čempions

Latvijas Čempions

Lietuvas Čempions

Igaunijas Čempions

Baltijas Čempions

Latvian Swiss Mountain Dog Club JW 2018

Baltic Sennenhund JW 2018

Rigas JW 2018

CACIB x 2

RCACIB x 2

BOO X 6

BOB X 3


Distant Thunder Balticrose

HD-A/A, ED-0/0, DM1-N/N, DM2-N/N

29.05.2017.

(ELENBERNER BOMOND x BERNAROSSA RUNNING UP THAT HILL)

audz. E.Pūliņa-Cine

īp.  A.Gaile & E.Pūliņa-Cine

Latvijas Jaunais Čempions

Latvijas Čempions

Lietuvas Čempions

Igaunijas Čempions

Baltijas Čempions

Latvijas Uzvarētājs 2021

CACIBx3

BOBx9

BOOx2

BIG III

BIG V


DARKIS Z CHELMSKIEGO GRODU

25.06.2018.

(Bourbon Blanton's Gold Sozvezdie Udachi x Nimfa Žorska Prima)

audz. E.Jedrzejewska

īp. M.Korčemnaja

 

Latvijas Jaunais Čempions

Igaunijas Jaunais Čempions 

Lietuvas Jaunais Čempions

Baltijas Jaunais Čempions

Latvijas Čempions 

Lietuvas Čempions

Igaunijas Čempions

Baltijas Čempions

Lithuanian Club Champion

Latvian Club Junior Winner 2019

Latvian Club Winner 2021

Baltic Sennenhund Winner 2021; 2022 

Lithuanian Club Winner 2021

Lithuanian Sennenhund Winner 2021

Kluba TOP Entlebuhas ganu suns 2019 - 1.vieta

Kluba TOP Entlebuhas ganu suns 2020 - 3.vieta

Kluba TOP Entlebuhas ganu suns 2021 - 1.vieta

Cruft's qualifications ‘2023

 

CACIBx8, BOBx21,

2x BIG V

4x BIS III ; 2x BIS IV    


Once Upon a Time von Romanshof

28.11.2018

(Erato Hard River x

Daenerys Targaryen von Romanshof). 

audz. Beata Pluta (Polija)

Īp. Daiga Grāvīte

 

Latvijas Jaunais Čempions

Latvijas Čempions 

VPK, BH 

Baltic Junior Winner 2019


BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA

25.06.2018

(MOUNTAIN CRYSTAL FIRE PHOENIX x DEREVNYA BERNCEV ORLI)

audz.: T.Dergacheva 

īp. I.Cīrule

 

Latvijas Jaunais Čempions

Lietuvas Jaunais Čempions

Igaunijas Jaunais Čempions

Baltijas Jaunais Čempions

Baltkrievijas Jaunais Čempions

Krievijas Jaunais Čempions

Latvijas Čempions

Igaunijas Čempions

 


LIBERTY IZ POMESTIA BERNOV

HD/ AA; ED/00; eyes clear; BH Test

 

03.10.2018

(INDY SPELNIONY SEN x VANESSA) 

audz.: E.Bytyak 

īp. L. Lapa

 

Latvijas Jaunais Čempions

Lietuvas Jaunais Čempions

Igaunijas Jaunais Čempions

Baltijas Jaunais Čempions

 

Latvijas Čempions 

Lietuvas Čempions

Igaunijas Čempions

Baltijas Čempions