28.09.2013. FCI 2.grupas izstāde

1.rings. Lisbeth Mach

Dobermanis

Labākais kucēns - DENWEST UNIQUE DREAM, īp. K.Mira, Somija.

BOB - MARKIZA SAV SANIS,  ip. J.Kalacova, Latvija.

Kane korso

Labākais kucēns - KING BAKSTER FOR AMBERLAND, īp. I.Mezecka, Latvija.

BOB - RATIBOR ZVEZDA SHEDAR,  īp. A.Krilovs, Latvija.

Rotveilers:  

Labākais mazulis - FAITER ERFOLG IMPERIJA, īp. J.Šakale-Ņikitina, Latvija

BOB - Korland Rein WORT H`Au,  īp. O.Demeneva, Latvija.

Bordo dogs: 

BOB - ELYSE ENGRES SANDEVITO, īp. I.Ilenāne, Latvija.

Vācu dogs

Labākais mazulis - OLDBLJUZ JUPITER, īp. U.Vlasovs, Latvija

BOB - CARRAMBA, īp. A.Aleksejeva, Latvija.

Angļu buldogs

BOB - nav

Bokseris

BOB - ELDORADO OT GOLDIBOKS, īp. T. Tuidina, Latvija

Melnais terjers

BOB - DIKSAS DRUGELIS, īp. I.Kļesareva, Latvija.

Hovavarts

BOB - BAJARING ARAGORN, īp. I.Bajāre, Latvija.

Spāņu mastifs:

BOB - ARBAT LOTTE, īp.J.Vorslova , Latvija.

Pundurpinčers:

BOB - FRODO MOON KING CHARRO, īp. M.Freibergs, Latvija.

Miniatūrais šnaucers (pipars ar sāli):

Labakais kucēns - HILDEBERT'S VICTORY, ip. J.Šaripo & I.Lancmane. Latvija.

Labākais veterāns - RUSSKIY ASSORTI'C UFO HILDEBERTHS, īp. I.Lancmane, Latvija.

BOB - HILDEBERT'S DREAM DESIGN, īp. I.Lobanova & I.Lancmane, Latvija

Miniatūrais šnaucers (melns ar sudrabu):

BOB - MAGIC TOUCH OF TAITA'S USHABTI, ip. I.Obrumanis, Latvija.

Vidējais šnaucers (pipars ar sāli):

BOB - DINAMUNDE FREJA OLIVENT, īp. O.Vertinska, Latvija.

 

2.rings. Kornelija Butrimova

Leonbergrs:

BOB - SHAULA ALFA LEONIS, īp. V.Savostina, Latvija.

Tibetas mastifs:

Labākais kucēns - CHENPOREWA PRINCESS PADME SHARNIMA, īp. E.Reire, Latvija.

Labākais veterāns - STATUS BENEVOLES IYAN-HSIANG, īp. M.Tanvell, Igaunija.

BOB - CHENPOREWA ISTA IRON, īp. M.&T.Tanvell, Igaunija.

Vidusāzijas aitu suns:

BOB - JUREK JAUNZEMBEK SHAH-AZIM, īp. L.Mazule, Latvija.

Kaukāza aitu suns:

BOB - LANA ZILVA, īp. L.&M.Mals, Igaunija.

Ņūfaundlendietis:

Labākais mazulis - JOOP CANCRIMO Z LEDNICKIEGO ZAKOLA, īp. A.Mališevs, Latvija.

BOB - LOVE ME TENDER MIDNIGHT BEAR, īp. J.Rozenfelde, Latvija.

Pireneju kalnu suns:

BOB - BARBELO PATOU GAUJA, īp. V.Mucenieks, Latvija.

Bernes ganu suns:

Labākais mazulis - ZOREL ALPIU SLENIS, īp. A.Tunaityte, Lietuva.

Labākais kucēns - GIORGIO ARMANI VON ROMANSHOF, īp. A.Pruul, Igaunija.

BOB - FORTUNEIA ORION ESCOBAR, īp. E.Tamm, Igaunija.

Lielais šveices ganu suns:

BOB - BARD NERAWIN FOREVER, īp. O.Zacepa, Latvija

Entlebuhas ganu suns:

BOB - KAZANOVA IZ BLAGORODNOGO DOMA, īp. O. Zabirokhina, Krievija.

 

KONKURSI

Labākā audzetava

1.vieta - "DINAMUNDE", ip.O.Vertinskaa, Latvija

Labākais pāris 

1.vieta - rotveileri KORLAND REIN WORT H`AU & SALMA MARSTAL, O.Demeneva, Latvija.

2.vieta - vidējie šnauceri (p/s) ARGENTA'S KAPTEN KAEMPE & DINAMUNDE TRIFELE, S.Ivanova & E. Šukeviča,Latvija

3.vieta - bernes ganu suņi  FORTUNEIA ORION ESCOBAR & FORTUNEIA TOUCH OF SUNSHINE, E.Tamm, Igaunija

4.vieta - lielie šveices ganu suņi BARD NERAWIN FOREVER & BONERA NERAWIN FOREVER, O.Zacepa, Latvija.

Labākais Mazulis

1.vieta - rotveilers FAITER ERFOLG IMPERIJA, īp. J.Šakale-Ņikitina, Latvija

2.vieta - bernes ganu suns ZOREL ALPIU SLENIS, īp. A.Tunaityte, Lietuva.

3.vieta - ņūfaundlendietis JOOP CANCRIMO Z LEDNICKIEGO ZAKOLA, īp. A.Mališevs, Latvija.

4.vieta - vācu dogs OLDBLJUZ JUPITER, īp. U.Vlasovs, Latvija

Labākais Kucēns

1.vieta - tibetas mastifs CHENPOREWA PRINCESS PADME SHARNIMA, īp. E.Reire, Latvija.

2.vieta - miniatūrais šnaucers (p/s) HILDEBERT'S VICTORY, ip. J.Šaripo & I.Lancmane. Latvija

3.vieta - kane korso KING BAKSTER FOR AMBERLAND, īp. I.Mezecka, Latvija.

4.vieta - bernes ganu suns GIORGIO ARMANI VON ROMANSHOF, īp. A.Pruul, Igaunija.

Labākais Veterāns

1.vieta - miniatūrais šnaucers (p/s) RUSSKIY ASSORTI'C UFO HILDEBERTHS, īp. I.Lancmane, Latvija.

2.vieta - tibetas mastifs STATUS BENEVOLES IYAN-HSIANG, īp. M.Tanvell, Igaunija.

BEST IN SHOW

1.vieta - dobermanis MARKIZA SAV SANIS,  ip. J.Kalacova, Latvija.

2.vieta - bernes ganu suns FORTUNEIA ORION ESCOBAR, īp. E.Tamm, Igaunija.

3.vieta - tibetas mastifs CHENPOREWA ISTA IRON, īp. M.&T.Tanvell, Igaunija.

4.vieta - vidusāzijas aitu suns JUREK JAUNZEMBEK SHAH-AZIM, īp. L.Mazule, Latvija.

Apsveicam visus dalībniekus un uzvarētājus!

Gaidīsim jūs atkal mūsu izstādē!