24.05.2009. Kluba Uzvarētājs'09

Eksperts Marion Klok–'t Hart (Nīderlande)

Fotogrāfiju autors Sergejs Morozovs

BERNES GANU SUNS

MAZUĻU KLASE / BABY CLASS

Kuces / Bitches

1. MILBU ELĪZA (Jöri V. Bärnerhof x Milbu Undīne) - 1/3

2. MILBU EMERITA (Jöri V. Bärnerhof x Milbu Undīne) - 1/2, PP

3. MILBU FADETE (INT&NL&DK&DT&VDH CH Barancourt v.d. Weyenberg x LV JCH Milbu Yota) - 1/1, PP, Labākais Mazulis

KUCĒNU KLASE / PUPPY CLASS

Suņi / Dogs

4. AZIRIS Z DEIKOWEJ DOLINY (Equo v.t. Beertjes Hof x Tarine z Deikowej Doliny) - 1/1/1, PP, Labākais Kucēns

5. MILBU DARUSH (INT&NL&DK&DT&VDH CH Barancourt v.d. Weyenberg x Milbu Toska)  - 2

6. MILBU DISNEY (INT&NL&DK&DT&VDH CH Barancourt v.d. Weyenberg x Milbu Toska) - 1/2, PP

Kuces / Bitches

7. MILBU DĀRTA (INT&NL&DK&DT&VDH CH Barancourt v.d. Weyenberg x Milbu Toska) - 1/2, PP

8. SZARAZPATAKI IGERET (Barancourt v d Weyenberg X Bernario Verena) - 1/1/2, PP

Kucēnu BOB / BOO

SUŅI / DOGS

Junioru klase / Junior class

 

8. BRENDO FELTI (LVJ&LV CH Milbu Timothy x Milbu Felicia) - 3

9. RIDON HENNET DAKAR (MULTI&INT&FIN&DK&S&N&LT&LV&EST CH, BALTW'03, NORDW'05, BALTW'06 Maroussia Sidey x Ridon Hennet Bodensee) - 1/2, PP

10. RIDON HENNET DALLAS GOLD (MULTI&INT&FIN&DK&S&N&LT&LV&EST CH, BALTW'03, NORDW'05, BALTW'06 Maroussia Sidey x Ridon Hennet Bodensee) - 1/1, PP, JCAC, 3.labākais suns

 11. ZELINGERS VIPNEY LUKRIMAS (Maroussia Zupreme Zidney x Milbu Viola Peidža) - 2

 

12. ZIPPO VIPNEY LUKRIMAS (Maroussia Zupreme Zidney x Milbu Viola Peidža) - 3

Starpklase / intermediate class

13. Tiberius Dieqos Hundenberg (DK CH, 4xCACIB, R.CACIB Aeyq van de Klaverhoeve x LV&EST&LTU&BALT JCH, BALTJW'05, LV CH, 2xCACIB Dido Easy Living) - 2

14. Treisijs Dieqos Hundenberg (DK CH, 4xCACIB, R.CACIB Aeyq van de Klaverhoeve x LV&EST&LTU&BALT JCH, BALTJW'05, LV CH, 2xCACIB Dido Easy Living) - 3

15. Umberto Emambasado (LV&LT&EST&BALT JCH, LT CH, LVJW'06, LTJW'07 Amabassador Valašske Slunce x Emanuella Felimo) - 2

Atklātā klase / Open class

16. Bernario Bvlgari Diesel (Warre Diesel van't Rijkenspark x Vroukje van't Rijkenspark) - 1/2, CQ, 4.labākais suns

17. LT&LV&EST&BALT JCH, RUS&PL JCH Billy Beamer from the Barking Bunch (NL CH Ridgewater Irish Prince of Cork x Brita v.d'n Stenaove) - 2

18. Domingo Hannemo (LV CH Berni Zonene Land Mops x Milbu Hannelora) - 3

19. Domino Kalnarūtè (LV&EST&LT&BALT CH Berni Zonen Land Mops x LT JCH Sennenhund Rossii Sharlotta Amaliya) - 2

20. LV JCH Edgar Marii-Mar (Ars z Premožnej Chetki x Ada z Witobelskiej Prazystani) - 2

21. Michaudville Thruman (Michaudville Isak Zeus Sergent x Bern and Bernoiskoramichaudvil) - 1/3

22. Milbu Yaguar (FIN CH Cei-Cei Barrichello x LV JCH, LV CH, R.CACIB Milbu Marshanda) - 1/1, CQ, CAC, Kluba Uzvarētājs'2009, BOO!

23. Moritz Ambasvi (LV&LT&EST&BALT JCH, LT&LV CH, LT&CLJW'06, LVW'06, LTW'07, 3xCACIB, 3xR.CACIB Amabassador Valašske Slunce x LV JCH, LV CH Virdžinija Bosan) - 3

Čempionu klase / Champion class

24. RUS CH Gear van't Stokerybos (Camiel van't Stokerybos x Bieke van't Stokerybos) - 1/1, CQ, 2.labākais suns

25. LV JCH, LV&LT CH Jards Felimops (LV&LT&EST CH Berni Zonene Land Mops x R.CACIB Milbu Felicia) - 1/2, CQ, 5.labākais suns

26. EST&LV&LT&BALT JCH, LV&EST&LT&BALT CH, RUS CH Milbu Portobello (LV CH Berni Zonene Land Mops x LV CH, LVW'02'04 Milbu Finiksa) - 1/3

27. LV JCH, LV CH Milbu Timothy (Zandrina's Noasson Dantalian x LV JCH Milbu Marshanda) - 1/4

Labākais Suns / the Best Male

KUCES / FEMALES

Junioru klase / Junior class

28. Fatal Atraction from Orsina's Land (Tannhauser des Hautes vernades x Arletta from Orsina's Land) - 2

29. Milbu Camilla (LT&EST&LV&BALT JCH, LV&LT CH, LTJW'06, LTW'07 Amabassador valašske Slunce x Milbu Undīne) - 1/3, PP

30. Milbu Carrera (LT&EST&LV&BALT JCH, LV&LT CH, LTJW'06, LTW'07 Amabassador valašske Slunce x Milbu Undīne) - 2

31. Panda Tven Bleida (Aristokratas Kleo's TaiPoseidonas x Helvitta-Bonni Gven Bleid) - 

 

32. Ridon Hennet Elisee AM&FIN&S CH Adesa's Pushing the Limit x EST&LT CH JWW'06, PLJW"06, ESTW'07'08 Ridon Hennet Bistrita) - 1/1, PP, JCAC, 2.labākā kuce

33. Verita Vega Delbono (LV&LT&EST&BALT CH, CACIB, 3xR.CACIB Bono Exclusive Kensen x Delavera Dru Hannemo) - 3

34. White Galanthus Blackindirra (Super Foot Elysian Garden Sotel x de Anrit Tropikana) - 1/4

35. Zebrina Vipney Lukrimas (Maroussia Zupreme Zidney x Milbu Viola Peidža) - 1/5

36. Zelda-Zetta Vipney Lukrimas (Maroussia Zupreme Zidney x Milbu Viola Peidža) - 1/2, PP

59. Palma vom Ratsherrenhof (Nanuk vom Worblental x  Dunja vom Stieracker) - 2

Starpklase / intermediate class

37. Lad's Catalin (LU&HR CH, EURW'07 Emerson van't Stokerybos x SU&NU CH Lad's Henny Gibson) - 2

38. Milbu Bimini (R.CACIB Warre Diesel v't Rijkenspark x Milbu Toska) - 2

39. Ridon Hennet Corticelli (FIH CH Riccarron Mickey Mouse x EST JCH, EST CH Private-Stefal Amanda) - 1/1, CQ, CAC, 3.labākā kuce

Atklātā klase / Open Class

40.  Gulbe Bohemijos Zibute (SLO GRAND CH Kenny z Gemerskoj Plomy x LT CH Simba Bohemijos Zibute - 

 

41. Laner Lait Kjanti (Equo v.t. Beertjes Hof x RUS CH Aisha) - 2

42. Milbu Toska (FIN&S CH Zandrina's Noasson Dantalian x LV JCH, LV CH Milbu Marshanda) - 3

 

43.  Milbu Viola Peidža (EST CH Bernario mario x LV CH, LVW'03, CACIB Milbu Cindarella) - 

 

44.  Palada Embu (EST JCH, EST&LV&FIN CH, 2xCACIB Private-Stefal Bundy x CACIB Emīlija Felimo) - 2

45. Rodēzija Ambassadoli (LV&LT&EST&BALT JCH, LT CH, LVJW'06, LTJW'06, LTW'07 Ambassador Valašske Slunce x Milbu Olivia) - 

 

Čempionu klase / Champion class

46. RUS&RKF&BLR&EST&MLD CH Bojarynja-Morosova vom Gelben (Robby vom Gelben Zwinger x Debby von Gramont) - 3

47. JWW'06, PLJW'06, ESTW'07 Ridon Hennet Bistrita (Riccarron Kroisos Pennonen x Private-Stefal Amanda) - 1/1, CQ, Labākā Kuce, Kluba Uzvarētājs'2009, BOB!

Veterānu klase / Veteran Class

48. LV JCH, LV CH, LV VETCH, LVW'03 Milbu Cindarella (FIN&S&EST CH, JWW'96, HUNG&BRABO&BAYER JGSG"96 Ablaze Valentino x Čina Margutis) - 1/1, PP, Labākais Veterāns, 4.labākā kuce

BOB / BOO

LIELAIS ŠVEICES GANU SUNS / GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND

SUŅI / DOGS

Junioru klase / Junior Class

51. Argo Faraome Braitennart (INT&CZ&SL CH Farao from Swiss Star x LV&LT&EST&BALT JCH, LV&LT&RUS CH, LVW'07, ESTW'07, 4x CACIB Meta Sedula) - 1/1, PP, JCAC, Labākais Suns, Kluba Uzvarētājs'2009, BOB!

52. Rudyard from Swiss Star (CZ CH, 2xR.CACIB Berne von Wumelsdorf x INT&CZ CH Carmen from Swiss Star) - 2

 

Atklātā klase / Open Class

53. Dustin von Derschau (Acerbis von Tabula x Annelie von Rauchfangswerder) - 

 

KUCES / BITCHES

Junioru klase / Junior Class

54. Anate Faraome Braitennart (INT&CZ&SL CH Farao from Swiss Star x LV&LT&EST&BALT JCH, LV&LT&RUS CH, LVW'07, ESTW'07, 4x CACIB Meta Sedula) - 1/1, PP, 2.labākā kuce

55. Astarte Faraome Braitennart (INT&CZ&SL CH Farao from Swiss Star x LV&LT&EST&BALT JCH, LV&LT&RUS CH, LVW'07, ESTW'07, 4x CACIB Meta Sedula) - 1/2

 

Starpklase / Intermediate

56.  Quaia von Augusta Raurica (Quasti-Arko von den Gansewiessen x Esta-Ellina - 1/1, CQ, CAC, Labākā Kuce, Kluba uzvarētājs, 2009, BOO!

 

Čempionu klase / Champion class

57.  LV&LT&EST&BALT JCH, LV&LT&RUS CH, LVW'07, ESTW'07 Meta Sedula(INT&LT&LV&EST&BALT&BY&RUS&FIN&PL CH, LT JCH Quentin from Balihara Ranch x xLT JCH, LT CH Ultra Unique from Balihara Ranch) -