23.05.2010. kluba šķirņu specializētā izstāde

Eksperte Irene Donne (Norvēģija)


Lielais Šveices ganu suns

SUŅI / DOGS

Atklātā klase / Open class

1. ATUMS FARAOME BRAITENNART (Farao From Swiss Star x Meta Sedula) - 1/1

KUCES / BITCHES

Junioru klase / Junior class

2. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TROJA (Sennenhund Rossii Zhrets Gran Vencedor x Korolevstvo Gornih Psov Elfina) - 1/1, PP, JCAC, 2.labākā kuce

3. VEGA SEDULA (Andi Basmantia x Ultra Unique From Balihara Ranch) - 2

Starpklase / Intermediate class

4. SENNENHUND ROSSII MAFIA (Shadetree's Easy Rider x Sennenhund Rossii Florensiya) - 1/1, CQ, 3.labākā kuce

Atklātā klase / Open class

5. ANATE FARAOME BRAITENNART (Farao From Swiss Star x Meta Sedula) - 1/1, CQ, CAC, Labākā kuce, BOB!


Entlebuhas ganu suns

KUCES / BITCHES

Mazuļu klase / Baby class

6. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV ULLI (Korolevstvo Gornih Psov Well x Amaretta Astra Interpola) - 1/1, PP, Labākais Mazulis

Atklātā klase / Open class

7. KINTAS KAUKURAS - neieradās

Čempionu klase / Champion class

8. FONZIE FROM BALIHARA RANCH - neieradās


Bernes ganu suns

Fotogrāfiju autors Sergejs Morozovs

Mazuļu klase - kuces / Baby class - bitches

 

9. MILBU ICE FLOWER (Funatic Taittinger x Milbu Bimini) - 1/3 PP

10. MILBU ICE QUEEN (Funatic Taittinger x Milbu Bimini)  - 1/1 PP, Labākais Mazulis

11. MILBU K'AICKA (Tawajah’s Aicko x Milbu Toska) - 1/2 PP

 

Kucēnu klase - suņi / Puppy class - dogs

12. MILBU HALBERT (Galahad vom Gipfelfeuer x Milbu Lucibella) - 2/2

13. MILBU HALLEY (Galahad vom Gipfelfeuer x Milbu Lucibella) - 2/1

Kucēnu klase - kuces / Puppy class - bitches

14. ELIZABET SOTEL-HAN (Super Foot Elysian Garden Sotel x  Milbu Xilfida) - 1/1 PP, Labākais Kucēns

SUŅI / DOGS

Junioru klase / Junior class

15. ASIRAS - neieradās

16. CABO RICHIE DELMOBO (Bono Exclusive Kensen x Mobie Ditor) - 1/4

17. CEASAR DELMOBO (Bono Exclusive Kensen x Mobie Ditor) - 1/2, PP

18. DANHART ORIBU (Private-Stefal Bundy x Origona Femo) - 1/5

19. DENZEL ORIBU (Private-Stefal Bundy x Origona Femo) - 2

20. MILBU GASTON BUDDY (Super Foot Elisian Garden Sotel x Milbu Beatrix) - 1/1, PP. JCAC

 

21. RIDON HENNET FALSETT (Ridon Hennet Ambassador x Halley Handsome van’t Rijkenspark) - 2

22. RIDON HENNET FIDDLE (Ridon Hennet Ambassador x Halley Handsome van’t Rijkenspark) - 1/3, PP

23. TORSTIS - neieradās

Starpklase / Intermediate class

24. AZIRIS Z DEIKOWEJ DOLINY (Equo van’t Bertjees Hof x Tazine z Deikowej Doliny) - 1/1, CQ, CAC, 5.labākais suns

25. FEARLESS HEART BORIS (Excalibur van’t Pachthof x Dyourbahler Klab Osteria Inki) - 1/2, CQ

26. MILBU DARUSH (Barancourt van de Weyenberg x Milbu Toska) - 1/3

Atklātā klase / Open class

27. DOMINO KALNARŪTE (Berni Zonen Land Mops x Sennenhund Rossii Sharlotta Amaliya) - 2

28. EARL DE ROMAJEDA (Batch Santy Bazaltin x Brenda) - 1/3

29. FLAMES OF STEAL FROM ORSINA'S LAND (Tanhauser des Hautes Vernades x Arletta from Orsina’s Land) - 1/1, CQ, 3.labākais suns

30. MILBU DISNEY (Barancourt van de Weyenberg x Milbu Toska) - 1/4

31. SZARHEGYALJAI URANO (B-Aztek Mocny Akord x Wekerlei-Nagymedve Csocso) - 1/2, CQ, 4.labākais suns

Čempionu klase / Champion class

32. INDIAN HILLS BLIZZARD OF OZ (Indian Hills Permission To Land x Swiss Star’s Tidal Wave) - 1/1, CQ, Labākais Suns, BOB!

33. JARDS FELIMOPS (Berni Zonen Land Mops x Milbu Felicia) - 1/4

34. MILBU TIMOTHY (Zandrina`s Noasson Dantalian x Milbu Marshanda) - 1/3

35. PRIVATE-STEFAL FILIPPE (Ambassador Valasske Slunce x Private-Stefal Ariana) - 1/2, CQ, 2.labākais suns

36. UMBERTO EMAMBASADO - neieradās

KUCES / BITCHES

Junioru klase / Junior class

37. ANGEL MAXIMUS EOS EVERESTAS (Espahan Maximus van’t Rijkensprk x Sara z Witobelskiej Przystani) - 1/1, PP, JCAC, 5.labākā kuce

38. ASSI PET FORALJBERG - neieradās

39. CHERA DELMOBO (Bono Exclusive Kensen x Mobie Ditor) - 1/3

40. CINDY DELMOBO (Bono Exclusive Kensen x Mobie Ditor) - 1/5

41. DEREVNYA BERNCEV A'LISSY - 2

42. MILBU GALATEA (Super Foot Elisian Garden Sotel x Milbu Beatrix) - 1/2, PP

43. MILBY GIPSY (Super Foot Elisian Garden Sotel x Milbu Beatrix) - 1

44. RIDON HENNET GRES - neieradās

45. WHITE GALANTHUS CHARLENE (Xacco Roy z Deikowej Doliny x De Anrit Tropikana) - 2

46. WHITE GALANTHUS CRISSY (Xacco Roy z Deikowej Doliny x De Anrit Tropikana) - 1/4

Starpklase / Intermediate class

47. MILBU FADETE (Barancourt van de Weyenberg x Milbu Yota) - 1/4

48. MILBU FANNY (Barancourt van de Weyenberg x Milbu Yota) - 1/3

49. RIDON HENNET ELISEE (Adesa’s Pushing the Limit x Ridon Hennet Bistrita) - 1/1, CQ, Labākā Kuce, BOO!

50. ZEBRINA VIPNEY LUKRIMAS (Maroussia Zupreme – Zidney x Milbu Viola Peidza) - 1/5

51. ZELDA-ZETTA VIPNEY LUKRIMAS (Maroussia Zupreme – Zidney x Milbu Viola Peidza) - 1/2, CQ

 

Atklātā klase / Open class

52. ENDJY DE AKMENI (Earl De Rommajeda x No information) - 1/5

53. FATAL ATRACTION FROM ORSINA'S LAND (Tanhauser des Hautes Vernades x Arletta from Orsina’s Land) - neieradās

54. HALLEY HANDSOME V.T RIJKENSPARK (Camiel van’t Stokerybos x Gamay Genny van’t Rijkenspark) - 1/4

55. HASEDA VAN'T PACHTHOF (Edouard van’t Pachthof x Chanoe van’t Pachthof) - 2

56. LAD'S CATALIN - neieradās

57. MILBU BOGDANA (Warre Diesel van’t Rijkenspark x Milbu Toska) - 1/3, CQ

58. MILBU CARRERA - 2

59. MILBU DĀRTA (Barancourt van de Weyenberg x Milbu Toska) - 1/2, CQ, 4.labākā kuce

60. PALMA VOM RATSHERRENHOF - 2

61. RIDON HENNET CORTICELLI (Riccarron Mickey Mouse x Private-Stefal Amanda) - 1/1, CQ, 3.labākā kuce

62. RODĒZIJA AMBASSADOLI - 2

63. UNDORA EMAMBASADO - 2

 

Čempionu klase / Champion class

64. BOJARYNJA-MOROSOVA VOM GELBEN ZWINGER (Robby vom Gelben Zwinger x Debby von Gramont) - 1/1, CQ, CAC, 2.labākā kuce

65. PRIVATE STEFAL AMANDA (Wingo vom Kleinholz x Black Amiikos Diane to Stefal) - 1/1, PP, VCAC, Labākais Veterāns

BOB / BOO

AUDZĒTAVU KONKURSS / BREEDER'S GROUP

66. "MILBU" - 1.vieta

67. "RIDON HENNET" - 2.vieta