22.05.2011. Kluba Uzvarētājs'11

Eksperte Jana Štefancova (Slovākija)

BERNES GANU SUNS / BERNER SENNENHUND

 Mazuļu klase / Baby class

SUŅI / DOGS

1. MILBU OLIGARCH OWSLEY (Naxos V. 'T Rijenspark x Milbu Toska) - teic., PP, 2

KUCES / BITCHES

2. RIDON HENNET IKARIA (Funatic Roqueport x Ridon Hennet Diadem) - teic., PP, Labākais Mazulis
 

SUŅI / DOGS

Junioru klase / Junior class

3. LV&EST&LT&BALT JCH FOLLOW WOLF POWER BELPORTO (Flames of Steal from Orsina's Land x Lad's Catalin) - teicami, PP, 2.klasē

4. GERO SEBASTIAN DELA GAUJA (Szarhegyaljai Urano x Prada Embu) - ļoti labi

5. GOLD ZIDAN DELA GAUJA (Szarhegyaljai Urano x Prada Embu) - labi

6. KRONBLOMMAS KASPER (Barancourt van de Weyenberg x Kronblommas Dorabella) - teicami, PP, JCAC, 1.klasē, Kluba Jaunais Uzvarētājs, Labākais Suns, BOO

7. MILBU NORBERT (Private-Stefal Filippe x Milbu Lucibella) - teicami, PP, 3.klasē

Starpklase / Intermediate class

8. DANHART ORIBU (Private-Stefal Bundy x Origona Femo) - ļoti labi

9. LV & LT JCH MILBU GASTON BUDDY (Super Foot Elysian Garden Sotel x Milbu Beatrix) - teicami, CQ, 1.klasē

Atklātā klase / Open class

10. ADOR LAURUS LABAS (Erotas Herus Poseidonas x Fortunata Easy Living) - ļoti labi

11. ARMANDO MAXIMUS EOS EVERESTAS (Espahan Maximus V.'T Rijenspark x Sara z Witobelskiej Przystani) - teicami, CQ, 1.klasē, CAC, Kluba Uzvarētājs, 2.labākais suns

12. AZURO POWROT SOKOLA (Equo v.'TBeertjes Hof x Klimante z Deikowej Doliny) - ļoti labi

13.BOURDON DES JOYEUSES GAMBADES (Verdy De La Moulette Aux Sources x Venus Du Domajne De La Rocherie) - teicami, CQ, 3.klasē

14. LV JCH MILBU DISNEY (Barancourt v.d. Weyenberg x Milbu Toska) - neieradās

15. LV&LT&EST&BALT JCH RIDON HENNET FIDDLE (Ridon Hennet Ambassador x Halley Handsome V. 'T Rijkenspark) - teicami, CQ, 2.klasē

Čempionu klase

16. C.I.B. PL JCH, PL&CZ&SK&EST CH B-MOL ELEUTERIA (Eric The End Degli Antichi Mulini x Confetti Duch Wrzosowisk) - teicami, CQ, 1.klasē, 3.labākais suns

17. LV JCH & CH CEASAR DELMOBO (Bono Exclusive Kensen x Mobie Ditor) - teicami, CQ, 2.klasē, 4.labākais suns

18. LV&EST&FIN&LT CH, AUCW, LVCW'10 FLAMES OF STEAL FROM ORSINA'S LAND (Tannhauser Des Hautes Vernades x Arletta From Orsina's Land) - ļoti labi

19. LV JCH, LV&LT CH JARDS FELIMOPS (Berni Zonene Land Mops x Milbu Felicia) - ļoti labi

20. RUS JCH, RUS&RKF&BLR&LT CH NOIRE LE VENT DE SOIE (Gold Forester Brian x Britni Spirs) - ļoti labi

KUCES / BITCHES

Junioru klase / Junior class

21. FIERY ICE BELPORTO (Flames Of Steal From Orsina's Land x Lad's Catalin) - teicami, PP, 3.klasē

22. FREE AND WILD BELPORTO (Flames Of Steal From Orsina's Land x Lad's Catalin) - teicami, PP, JCAC, 1.klasē, Kluba Jaunais Uzvarētājs

23. GANDI STROZ ZAGRODY (Hander's Hill Harlequin Scooby Doo x Dolly Stroz Zagrody) - teicami, PP, 2.klasē

24. MILBU ICE QUEEN (Funatic Taittinger x Milbu Bimini) - ļoti labi

25. PETRA CONSENSUS (Bruno Bermondo Bohemia x Adelaide Moravian Hurricane) - ļoti labi

26. SWEETY VAN DE WEYENBERG (Jayson v.d.Weyenberg x Chesne v.d. Buut Vrij Hoeve) - labi

Starpklase / Intermediate class

27. LV JCH, BALT JW'10, LVW'11 MILBU GALATEA (Super Foot Elysian Garden Sotel x Milbu Beatrix) - teicami, CQ, 1.klasē

Atklātā klase / Open class

28. DEREVNYA BERNCEV A'LISSY (Sylk V.Waldacker x Gabby V.'T Stokerybos) - neieradās

29. ELORA DAK TYPE (De Anrit Sting x Danka Polymelus) - labi

30. MILBU VIOLA PEIDŽA (Bernario Mario x Milbu Cindarella) - teicami, CQ, 3.klasē

31. PALMA VOM RATSHERRENHOF (Nanuk Vom Worblental x Dunja Vom Stieacker) - teicami, CQ, 1.klasē, CAC, 2.labākā kuce

32. EST&LV JCH, LV JW'10 RIDON HENNET FLUTE (Ridon Hennet Ambassador x Halley Handsome V.'T Rijkenspark) - teicami, CQ, 2.klasē, 4.labākā kuce

Čempionu klase / Champion class

33. LV JCH, LV&EST CH CINDY DELMOBO (Bono Exclusive Kensen x Mobie Ditor) - teicami, CQ, 4.klasē

34. EST&LV CH RIDON HENNET CORTICELLI (Riccarron Mickey Mouse x Private Stefal Amanda) - teicami, CQ, 1.klasē, Kluba Uzvarētājs, BOB, BISS I

35. FIN&EST&LV CH, BALT JCH, BALT JW'09, NORD JW'09, ESTW'10 RIDON HENNET ELISEE (Adessa's Pushing The Limit x Ridon Hennet Bistrita) - teicami, CQ, 2.klasē, 3.labākā kuce

36. LV JCH&CH ZEBRINA VIPNEY LUKRIMAS (Maroussia Zupreme-Zidney x Milbu Viola Peidža) - teicami, CQ, 3.klasē

Kuces, salīdzinošais rings, 1.-4.vieta

BEST OF BREED & BEST OF OPPOSITE

Audzētavu klase / Breeder's group

37. Bernes ganu suņi "MILBU" - 2.vieta

38. Bernes ganu suņi "RIDON HENNET" - 1.vieta

LIELAIS ŠVEICES GANU SUNS / GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND

KUCES / BITCHES

Mazuļu klase / Baby class

39. KIMI CESAR VON CARINTIA (Vilin Karantanski x Raylai Von Augusta Raurica) - ļoti perspektīva, PP, Labākais Mazulis

Kucēnu klase / Puppy class

40.MEAFITON BESTIA (Harley Swiss Star v.d. Wonneproppen x Meta Sedula) - neieradās

41. MEAFITON BOSE (Harley Swiss Star v.d. Wonneproppen x Meta Sedula) - ļoti perspektīva, PP, Labākais Kucēns

SUŅI / DOGS

Atklātā klase / open class

42. ARGO FARAOME BRAITENNART (Farao From Swiss Star x Meta Sedula) - neieradās

43. DUSTIN VON DERSCHAU (Acerbis Von Tabula x Annelie Von Rauchfangswerder) - neieradās

KUCES / BITCHES

Junioru klase / Junior class

44. LYRA KALNU DVASIA (Dager Zorska Prima x Mirta Sedula) - teicami, PP, JCAC, Kluba Jaunais Uzvarētājs, 3.labākā kuce

Starpklase / Intermediate class

45. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TINA (Sennenhund Rossii Zhrets Gran Vencedor x Korolevstvo Gornih psov Elfina) - teicami, CQ, CAC, 2.labākā kuce

46. BALT JCH KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TROJA (Sennenhund Rossii Zhrets Gran Vencedor x Korolevstvo Gornih psov Elfina) - neieradās

Čempionu klase / Champion class

47. BALT JCH, LV&RUS&EST CH, CW'09, LVW'09, BALTW'10 ANATE FARAOME BRAITENNART (Farao from Swiss Star x Meta Sedula) - teicami, CQ, Kluba Uzvarētājs, BOB, BISS II

ENTLEBUHAS GANU SUNS / ENTLEBUCHER SENNENHUND

KUCES / BITCHES

Starpklase / Intermediate class

48. LV JCH KOROLEVSTVO GORNIH PSOV ULLI (Korolevstvo Gornih Psov Well x Amaretta Astra Interpola) - teicami, CQ, Kluba Uzvarētājs, BOB, BISS III

BEST IN SHOW