13.09.2008. kluba specializētā izstāde, Rīga

Eksperts SATU YLÄ-MONONEN (Somija)


LIELAIS šVEICES GANU SUNS  / GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND


Mazuļu klase / Baby Class

Suņi / Males

1. ARGO FARAOME BRAITENNART - neieradās.


Mazuļu klase / Baby Class

Kuces / Females

2. ANATE FARAOME BRAITENNART - teicami, PP,1.klasē, Labākais Mazulis!

3. ASTARTE FARAOME BRAITENNART - teicami, PP, 2.klasē


Kucēnu klase / Puppy Class

Suņi / Males

4. RUDYARD FROM SWISS STAR - teicami,  PP, 1.klasē, Labākais Kucēns!


Suņi / Males

Atklātā klase / Open Class

5. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV CUPIDON - teicami, CQ, 1.klasē, Labākais Suns, BOB!


Kuces / Females

Starpklase / Intermediate Class

6. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV ELFINA - teicami, CQ, 1.klasē, 2.labākā kuce


Čempionu klase

7. META SEDULA - teicami, CQ, 1.klasē, Labākā Kuce, BOO!


BERNES GANU SUNS / BERNER SENNENHUND

Mazuļu klase / Baby Class

Suņi / Males

8. TIIGIRA ARCHI-ALFONS - teicami, PP, 1.klasē

 

Mazuļu klase / Baby Class

Kuces / Females

9. PAULA GVEN BLEID - 

10. TIIGIRA AGATHA TO STEFAL -  teicami, PP, 1.klasē

11. TIIGIRA ANGEL - 

 

Kucēnu klase / Puppy Class

Suņi / Males

12. MILBU COMANDOR - 3.klasē

13. MILBU CONOR - 

14. VERRO ROLEX DELBONO - 2.klasē

18. RIDON HENNET DAKAR - 1.klasē, PP

 

Kucēnu klase / Puppy Class

Kuces / Females

15. FATAL ATTRACTION FROM ORSINA’S LAND - 4.klasē

16. MILBU CAMILLA - 3.klasē

17.  PRIVATE-STEFAL HUANITA - 2.klasē, PP

19. RIDON HENNET DIAMANT - 1.klasē, PP

20. VERITA VEGA DELBONO - 

21. VIRGINIJA DŽĪNA DELBONO - 5.klasē

 

SUŅI / MALES

Junioru klase / Junior Class

22. MILBU BOSWEL - teicami, 3.klasē

23. MILBU BOTHWEL - teicami, 4.klasē

24.  PRIVATE-STEFAL FILIPPE - teicami, 1.klasē, PP, JCAC, 2.labākais suns

25. TIBERIUS DIEQOS HUNDENBERG - teicami, 2.klasē PP

26. TREISIJS DIEQOS HUNDENBERG - ļoti labi

27. UMBERTO EMAMBASADO - ļoti labi

28. URMASS EMAMBASADO - 0


Starpklase / Intermediate Class

29. BILLY BEAMER FROM THE BARKING BUNCH - teicami, 1.klasē, CQ

30. DOMINO KALNARÛTË - teicami, 2.klasē

31. EGON MARII-MAR - labi

32. GALAHAD VOM GIPFELFEUER - teicami, 3.klasē

33. MORITZ AMBASVI - ļoti labi


Atklātā klase / Open class

34. EDGAR MARII-MAR - ļoti labi

35.  MILBU TIMOTHY - teicami, 3.klasē

36. MILBU YELLO VINCENT - ļoti labi

37. NUSTER VINSENTO TOMMAR - ļoti labi

38. PRIVATE-STEFAL DONNER - teicami, 2.klasē, CQ, 5.labākais suns

39. PRIVATE-STEFAL ERNESTO - teicami, 1.klasē, CQ, 4.labākais suns, CAC


Čempionu klase / Champion class

40. JARDS FELIMOPS - teicami, 2.klasē, CQ, 3.labākais suns

41. MILBU PORTOBELLO - teicami, 3.klasē, CQ

42. PRIVATE-STEFAL BUNDY - teicami, 1.klasē, CQ, Labākais Suns, BOB!


KUCES / FEMALES

Junioru klase / Junior Class

43. HALLEY HANDSOME V.T RIJKENSPARK - teicami, 1.klasē, PP, JCAC, 4.labākā kuce

44. LAD’S CATALIN - teicami, 4.klasē

45. LAROCA FELICE CANE - 

46. MILBU AILEEN - ļoti labi

47. MILBU BEATRIX - teicami, 2.klasē

48. MILBU BIMINI - teicami, 3.klasē

49. MILBU BOGDANA - ?

50. PRIVATE-STEFAL FENDY - 

51. RIDON HENNET CORTICELLI - 

52. UNDORA EMAMBASADO - ļoti labi


Starpklase / Intermediate Class

53. LEGENDA MANGO ŠUO - ļoti labi

54. MILBU YOTA - teicami, 4.klasē

55.  PRADA EMBU - teicami, 1.klasē, CQ

56. RODÇZIJA AMBASSADOLI - teicami, 2.klasē, CQ

57. VINÈESTERA TORAN - teicami, 3.klasē, CQ


Atklātā klase / Open class

58. DELAVERA DRU HANNEMO - 

59. MILBU XILFIDA - labi

60. MOBIE DITOR - teicami, 3.klasē, CQ

61. PRIVATE-STEFAL ELISE - teicami, 1.klasē, CQ, 5.labākā kuce

62. PRIVATE-STEFAL EVITA - teicami, 2.klasē, CQ

64. SENT MEDIUM CELESTINA - ļoti labi


Čempionu klase / Champion class

63. RIDON HENNET BODENSEE - teicami, 1.klasē, CQ, Labākā kuce, BOO!

65. DIDO EASY LIVING - teicami, 3.klasē, CQ, 3.labākā kuce

66. MILBU MARSHANDA - teicami, 4.klasē, CQ

67. PRIVATE-STEFAL BENITA - teicami, 2.klasē, CQ, 2.labākā kuce, CAC!


Veterānu klase / Veteran Class

68. ANABELLA SODÞORS - teicami, 2.klasē, PP

69. MILBU CINDARELLA - teicami, 1.klasē, PP, VCAC


AUDZĒTAVU KONKURSS / BREEDERS CLASS

70. MILBU - 2.vieta

71. PRIVATE-STEFAL - 1.vieta