12.09.2009. šķirņu specializētā izstāde

eksperts karl-erik johansen (zviedrija)

LIELAIS ŠVEICES GANU SUNS / GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND

SUŅI / DOGS

Junioru klase / Junior class

1. Argo Faraome Braitennart (Farao from Swiss Star x Meta Sedula) - teicami, PP, JCAC, Labākais suns, BOO

Atklātā klase / Open class

2. Rudyard from Swiss Star (Berne won Wumelsdorf x Carmen from Swiss Star) - teicami

 

KUCES / BITCHES

Junioru klase / Junior class

3. Astarte Faraome Braitennart (Farao from Swiss Star x Meta Sedula) - teicami, PP, 2.labākā kuce

Starpklase / Intermediate class

4. Anate Faraome Braitennart (Farao from Swiss Star x Meta Sedula) - teicami, CQ, Labākā kuce, BOB

Čempionu klase / Champion class

5. Mèta Sedula (Quentin from Balihara Ranch x Ultra Unique from Balihara Ranch) neieradās

 

BERNES GANU SUNS / BERNER SENNENHUND

Mazuļu klase - suņi / Baby class - dogs

6. Armando Maximus Eos Everestas (Espahan Maximus V.'T Rijkenspark x Sara z Witobelskiej Przystani) - teicami, 1.klasē, PP, 2.labākais mazulis

7. Cabo Richie Delmobo (Bono Exclusive Kensen x Mobie Ditor) - nav novērtējuma

8. Ceasar Delmobo (Bono Exclusive Kensen x Mobie Ditor) - teicami, 2.klasē

9. Ridon Hennet Fiddle (Ridon Hennet Ambassador  x Halley Handsome V.'T. Rijkenspark) - ļoti labi

Mazuļu klase - kuces / Baby class - bitches

10. Chera Delmobo (Bono Exclusive Kensen x Mobie Ditor) - teicami, 1.klasē, PP, Labākais mazulis

11. Cindy Delmobo (Bono Exclusive Kensen x Mobie Ditor) - teicami, 2.klasē PP

Kucēnu klase - kuces / puppy class - bitches

12. Milbu Elīza (Jöri V. Bärnerhof x Milbu Undīne) - ļoti labi

13. Milbu Emerita (Jöri V. Bärnerhof x Milbu Undīne) - neieradās

14. Milbu Fadete (Barancourt v.d. Weyenberg x Milbu Yota) - teicami, 1.klasē, PP, Labākais kucēns

15. Milbu Fanny  (Barancourt v.d. Weyenberg x Milbu Yota) - neieradās

 

SUŅI / DOGS

Junioru klase / Junior class

16. Aziris z Deikowej Doliny (Equo v.t. Beertjes Hof x Tarine z Deikowej Doliny) - ļoti labi

17. Milbu Darush (Barancourt v.d. Weyenberg x Milbu Toska) - teicami, 3.klasē

18. Milbu Disney (Barancourt v.d. Weyenberg x Milbu Toska) - teicami, 2.klasē

19. Szarhegyaljai Urano (B-Aztek Mocny Akord x Wekerlei-Nagymedve Csocso) - teicami, 1.klasē, PP, JCAC, 3.labākais suns

20. Zelingers Vipney Lukrimas (Maroussia Zupreme-Zidney x Milbu Viola Peidža) - ļoti labi

21. Zippo Vipney Lukrimas (Maroussia Zupreme-Zidney x Milbu Viola Peidža) - neieradās

 

Starpklase / Intermediate class

22. Ador Laurus Labas (Erotas Herus Poseidonas x Fortunata Easy Living) - ļoti labi

23. Flames of Steal from Orsina's Land (Tannhauser des Hautes Vernades x Arletta from Orsina's Land) - teicami, 1.klasē, CQ, 4.labākais suns

24. Umberto Emambasado (Ambassador Valašske Slunce x Emanuella Felimo) - teicami, 2.klasē, CQ

 

Atklātā klase / Open class

25. Domino Kalnarūtè (Berni Zonen Land Mops x Sennenhund Rossii Sharlota Amaliya) - teicami, 1.klasē, CQ

26. Galahad vom Gipfelfeuer (Bauernhofs Teodor x Drigana wom Gipfelfeuer) - neieradās

27. Tiberius Dieqos Hundenberg (Aeyq van de Klaverhoeve x Dido Easy Living) - ļoti labi

 

Čempionu klase / Champion class

28. Jards Felimors (Berni Zonen Land Mops x Milbu Felicia) - teicami, 4.klasē

29. Mauras Alpiu Slenis (Ceasar Surprises Kensen x Skarlet Bohemijos Zibute) - teicami, 2.klasē, CQ, CAC, 2.labākais suns

30. Milbu Portobello (Berni Zonen Land Mops x Milbu Finiksa) - teicami, 5.klasē

31. Private-Stefal Bundy (Sir Hagrid Av Milkcreek x Private-Stefal Ariana) - teicami, 3.klasē, CQ, 5.labākais suns

32. Private-Stefal Filippe (Ambassador Valašske Slunce x Private-Stefal Ariana) - teicami, 1.klasē, CQ, Labākais suns, BOB

(Čempionu klase   -   1.vieta, 2.vieta, 3.vieta   3.vieta, 4.vieta, 5.vieta)

 

KUCES / BITHCES

Junioru klase / Junior class

33. Milbu Dārta (Barancourt v.d. Weyenberg x Milbu Toska) - teicami, 1.klasē, PP, JCAC, 4.labākā kuce

34. Palma vom Ratsherrenhof (Nanuk vom Worblental x Dunja vom Stieracker) - ļoti labi

35. Senda Portodolli (Milbu Portobello x Euro Kensen Dolli) - teicami, 4.klasē

36. White Galanthus Blackindirra (Super Food Elysian Garden Sotel x De Anrit Tropikana) - teicami, 3.klasē, PP

37. Zebrina Vipney Lukrimas (Maroussia Zupreme-Zidney x Milbu Viola Peidža) - teicami, 2.klasē, PP

38. Tiigira Agatha to Stefal (Ola Odelsgutt av Hisefoss x Private-Stefal Danny) - teicami, 5.klasē

 

Starpklase / Intermediate class

39. Fatal Atraction from Orsina's Land (Tannhauser des Hautes Vernades x Arletta from Orsina's Land) - teicami, 1.klasē, CQ, CAC, Labākā kuce,BOO

40. Panda Gven Blaid (Aristokratas Kleo's Tai Poseidonas x Helvitta-Boni Gven Blaid) - ļoti labi

 

Atklātā klase / Open class

41. Lad's Catalin (Emerson Van't Stokerbos x Lad's Henny Gibson) - teicami, 1.klasē, CQ, 2.labākā kuce

42. Milbu Yota (Cei-Cei Barrichello x Milbu Marshanda) - teicami, 2.klasē, CQ, 3.labākā kuce

43. Prada Embu (Private-Stefal Bundy x Emīlija Felimo) - teicami, 3.klasē

44. Vinčestera Toran (Bernario Tor Steinsson x Anabella Sodžors) - ļoti labi

 

Veterānu klase / Veteran class

45. Milbu Cindarella (Ablaze Valentino x Čina Margutis) - teicami, 1.klasē, PP, 5.labākā kuce

 

PĀRU KONKURSS / COUPLE COMPETITION

46. Lad's Catalin & Milbu Portobello - 1.vieta

 

AUDZĒTAVU KONKURSS / BREEDER'S GROUP

47. Audzētava "Milbu" - 1.vieta