08.07.2007. kluba specializētā izstāde, Rīga

Eksperts Eva Borg (Zviedrija)

 

ENTLEBUHAS GANU SUNS / ENTLEBUCHER SENNENHUND

Suņi / Males

Starpklase / Intermediate class

1. Amarillo from Balihara Ranch - teicami

Kuces / Females

Junioru klase / Junior class

2. Fonzie from Balihara Ranch - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, Labākā Kuce, BOB, BISS II

 

 

LIELAIS ŠVEICES GANU SUNS / GROSSER SCHWEIZER SENNENHUND

Suņi / Males

Atklātā klase / Open Class

3. Korolevstvo Gornih Psov Cupidon - teicami, CQ, 1.klasē, Labākais Suns, BOB

Kuces / Females

Junioru klase / Junior Class

4. Meta Sedula - teicami, PP, 1.klasē, Labākā Kuce, BOO


BERNES GANU SUNS / BERNER SENNENHUND

Kucēnu klase / Puppy class

Suņi / Males

5. Domino Kalnarute - teicami, PP, 2.klasē

6. Gordost Admiraliteistva Naikvist - labi

7. Milbu Yango - teicami, 6.klasē

8. Milbu Yankee - ļoti labi

9. Milbu Yasko - teicami, 5.klasē

10. Milbu Yello Vincent - teicami, 4.klasē

11. Milbu Yvan - teicami, 3.klasē

12. Paolo Embu - teicami

13. Parkers Embu - teicami, PP, 1.klasē, Labākais Kucēns!


Kuces / Females

14. Milbu Yonka - 

15. Milbu Yota - teicami, PP, 2.klasē

16. Palada Embu - teicami, PP, 1.klasē

17. Perla Embu - ļoti labi

18. Prada Embu - teicami, 3.klasē


Suņi / Males

Junioru klase / Junior class

19. Irling Gven Blaid - 

20. Magnus Morrissey Ditor - 

21. Mikka Ditor - ļoti labi

22. Private-Stefal Donner - teicami, PP, 1.klasē, JCAC

23. Private-Stefal Ernesto - teicami, PP, 2.klasē


Starpklase / Intermediate class

24. Funatic Unity - teicami, CQ, 1.klasē, 5.labākais suns

25. Gordas Agluona - 

26. Jards Felimops - teicami, CQ, 2.klasē

27. Jeremi Felimops - 

28. Jori v. Bärnerhof - 

29. Rasmuss Torvi - ļoti labi


Atklātā klase / Open Class

30. Domingo Hannemo - teicami, CQ, 3.klasē

31. Endo Felimo - ļoti labi

32. Euro Kensen Ferdinands - teicami, CQ, 2.klasē

33. Milbu Ohto - 

34. Milbu Sharman - ļoti labi

35. Milbu Sirius - labi

36. Pif King - ļoti labi

37. White Coastal Frankie - teicami, CQ, 1.klasē, 4.labākais suns


Čempionu klase / Champion class

38. Ambassador Valašske Slunce - teicami, CQ, 2.klasē, 2.labākais suns

39. Bernario Tor Steinsson - teicami, CQ, 5.klasē

40. Milbu Portobello - teicami, CQ, 4.klasē

41. Private-Stefal Bundy - teicami, CQ, 1.klasē, Labākais Suns, BOB, BISS I

42. Ridon Hennet Ambassador - teicami, CQ, 3.klasē, 3.labākais suns, CAC


Kuces / Females

Junioru klase / Junior class

43.