04.12.2010. Kluba Uzvarētājs'10

Eksperts Joseph van Hummelen (Beļģija)

BERNES GANU SUNS / BERNER SENNENHUND

Mazuļu klase / Baby class

Kuces / Bitches 

1. MILBU LADY LAVINIA 1/1, PP, Labākais mazulis

Kucēnu klase / Puppy class

Suņi / Dogs

2. GERO SEBASTIAN DELA GAUJA 1/1/2, PP, 2.labākais kucēns
3. GOLD ZIDAN DELA GAUJA 2

Kuces / Bitches

4. GAIA TERRA DELA GAUJA 1/2, PP
5. GESI FIERI DELA GAUJA  1/1/1, PP, Labākais kucēns
6. SWEETY VAN DE WEYENBERG
56. PERTA CONSENSUS  1/3, PP

 

SUŅI / DOGS

 

Junioru klase / Junior class

7. DANHART ORIBU 2
8. EMIR SOTEL-HAN 2
9. FOLLOW WOLF POWER BELPORTO 1/2, PP
10. KRONBLOMMAS KASPER 1/1, PP, JCAC, 3.Labākais suns
11. PRIVATE-STEFAL JEFENDER TO TIIGIRA 2

Starpklase / Intermediate class

12. ARMANDO MAXIMUS EOS EVERESTAS -
13. CABO RICHIE DELMOBO -
14. CEASAR DELMOBO 2
15. RIDON HENNET FIDDLE 1/2, CQ
57. MILBU GASTON BUDDY 1/1, CQ

Atklātā klase / Open class

16. AZURO POWROT SOKOLA 1/2, CQ, 5.labākais suns
17. BOURDON DES JOYEUSES GAMBADES 1/4
18. DOMINO KALNARŪTE 2
19. EARL DE ROMAJEDA 1/1, CQ, CAC, 4.labākais suns
20. MILBU DISNEY 1/3

Čempionu klase / Champion class

21. FLAMES OF STEAL FROM ORSINA'S LAND 1/1, CQ, BOB, Labākais suns, Kluba uzvarētājs '2010
22. MILBU TIMOTHY 1/3
23. PRIVATE-STEFAL FILIPPE 1/2/, CQ, 2.labākais suns
24. UMBERTO EMAMBASADO 2

KUCES / BITCHES

Junioru klase / Junior class

25. ELIZABET SOTEL-HAN 2
26. FIERY ICE BELPORTO 1/2
27. FREE AND WILD BELPORTO 2
28. MILBU ICE QUEEN 1/3
29. SENNENLAND'S FIGHT FIRE WITH FIRE 1/1, PP, JCAC, 2.labākā kuce

Starpklase / Intermediate class

30. CINDY DELMOBO 2
31. DEREVNYA BERNCEV A'LISSY -
32. MILBU GALATEA 1/1, CQ, 3.labākā kuce
33. RIDON HENNET FLUTE 1/2
34. WHITE GALANTUS CHARLENE 2

Atklātā klase / Open class

35. DOLORESS KALNU MAGIJA 1/4
36. MILBU BIMINI 1/5
37. MILBU BOGDANA 2Q
38. MILBU DĀRTA 1/2, CQ, 5.labākā kuce
39. MILBU VIOLA PEIDŽA 1/3, CQ
40. PALMA VOM RATSHERRENHOF 2
41. PRADA EMBU 2
42. PRIVATE-STEFAL FENDY 2
43. ZEBRINA VIPNEY LUKRIMAS 1/1, CQ, CAC, 4.labākā kuce
44. ZELDA-ZETTA VIPNEY LUKRIMAS 2

Čempionu klase / Champion class

45. MILBU CAMILLA 1/2
46. RIDON HENNET ELISEE 1/1, CQ, BOO, Labākā kuce, Kluba Uzvarētājs ' 2010

Pāru klase / Couple class

MILBU BOGDANA & AZURO POWROT SOKOLA 1

Audzētavu klase / Breeder's class 

Kennel "MILBU" 1
Kennel "RIDON HENNET" 2

 

LIELAIS ŠVEICES GANUSUNS / GROSSER SWEIZER SENNENHUND

SUŅI / DOGS

Starpklase / Intermediate class

50. BLARE DREAM'S OF CATHRINE - 1/1, CQ, CAC, Labākais Suns, Kluba Uzvarētājs'2010, BOB!

51. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TROJAN - 3

Atklātā klase / Open class

52. RUDYARD FROM SWISS STAR - 1/1, CQ, 2.labākais suns

KUCES / BITCHES

Starpklase / Intermediate class

53. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TROJA - 1/1, CQ, CAC, Labākā Kuce, Kluba Uzvarētājs'2010, BOO!

Atklātā klase / Open class

54. ANATE FARAOME BRAITENNART - 1/1, CQ, 2.labākā kuce

ENTLEBUHAS GANUSUNS / ENTLEBUCHER SENNENHUND

KUCE / BITCH

Junioru klase / Junior class

55. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV ULLI - 1/1, PP, JCAC, Kluba Jaunais Uzvarētājs'2010, Labākā Kuce, BOB!

BEST IN SHOW!