02.12.2007. kluba specializētā izstāde, Rīga

Eksperts Sieghart Muthsam (Vācija)

 

BERNES GANU SUNS / BERNER SENNENHUND


Mazuļu klase / Baby Class

Suņi / Males

1. MILBU AMARANTO - ļoti labi

2. MILBU BOTHWEL - teicami, PP, 1.klasē

3. SIMBO EIRAPORTO - teicami, 5.klasē

4. TIBERIUS DIEQOS HUNDENBERG - teicami, PP, 2.klasē

5. TOMIJS DIEQOS HUNDENBERG - teicami, PP, 3.klasē

6. TREISIJS DIEQOS HUNDENBERG - teicami, 4.klasē

7. TRUMAN DIEQOS HUNDENBERG - ļoti labi

 

Kuces / Females

8. BACARDI BREEZER BERMONDO BOHEMIA - teicami, 4.klasē

9. MILBU AILEEN - teicami

10. MILBU BEATRIX - teicami, PP, 1.klasē

11. MILBU BIMINI - teicami, PP, 2.klasē

12. MILBU BOGDANA - teicami

13. SALVADORA EIRAPORTO - teicami

14. SINDY EIRAPORTO - teicami, 5.klasē

15. TIFFANY DIEQOS HUNDENBERG - teicami, PP, 3.klasē

16. TRINITY DIEQOS HUNDENBERG - teicami


Kucēnu klase / Puppy Class

Suņi / Males

17. MORTON AMBASVI - labi

Kuces / Females

18. VENETTA Z DEIKOWEJ DOLINY - teicami, PP, 1.klasē


Suņi / Males

Junioru klase / Junior Class

19. DOMINO KALNARÛTË - ļoti labi

20. GALAHAD VOM GIPFELFEUER - teicami, PP, 2.klasē

21. GEAR VAN’T STOKERYBOS - 

22. MILBU YANGO - teicami, PP, 3.klasē

23. MILBU YELLO VINCENT - ļoti labi

24. MILBU YWAN - ļoti labi

25. REMBRANTS AMBASSADOLI - teicami, PP, 1.klasē, JCAC

26. RUFO AMBASSADOLI - ļoti labi


Starpklase / Intermediate Class

27. JORI V. BÄRNERHOF - teicami, CQ, 1.klasē

28. MIKKA DITOR - teicami, 2.klasē

29. RANDOLF TORVI - teicami, 3.klasē

30. RASMUSS TORVI - 

31. RIGAIR AMOR ALPENGOLD - ļoi labi


Atklātā klase / Open Class

32. BRASAS ŠIAURÈS SKALVA - teicami, CQ, 3.klasē

33. DARTLEY VAN’T STOKERYBOS - 

34. EURO KENSEN FERDINANDS - teicami, CQ, 2.klasē, 5.labākais suns

35. WHITE COASTAL FRANKIE - teicami, CQ, 1.klasē, 2.labākais suns, CAC


Čempionu klase / Champion Class

36. AMBASSADOR VALAŠSKÉ SLUNCE - teicami, CQ, 1.klasē, Labākais Suns, BOB, BISS I

37. BERNARIO TOR STEINSSON - ļoti labi

38. GORDAS AGLUONA - teicami, CQ, 2.klasē, 3.labākais suns

39. MILBU PORTOBELLO - teicami, CQ, 3.klasē, 4.labākais suns

40. MILBU TIMOTHY - teicami, CQ, 4.klasē


Kuces / Females

Junioru klase / Junior Class

41. AGORA TORO KAUKURAS - ļoti labi

42. DEMETER STROZ ZAGRODY - 

43. FREUDENBRINGER FESTRA-COASTAL - ļoti labi

44. GABANA BOHEMIJOS ÞIBUTÈ - ļoti labi

45. LEGENDA MANGO ŠUO - ļoti labi

46. MADONNA ALPIU SLENIS - ļoti labi

47. MILBU XANTIPE - 

48. MILBU YOTA - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, 2.labākā kuce

49. PALADA EMBU - teicami, 3.klasē

50. PRADA EMBU - teicami, PP, 2.klasē

51. RODÇZIJA AMBASSADOLI - ļoti labi

52. VINÈESTERA TORAN - teicami, 4.klasē


Starpklase / Intermediate Class

53. MERIBELLA DITOR - 

54. MILBU VIOLA PEIDŽA - ļoti labi

55. MILBU XILFIDA - 

56. MOBIE DITOR - teicami, CQ, 2.klasē

57. ORIGONA FEMO - teicami, CQ, 3.klasē

58. VELSA VIKTORIA - NN

59. PRIVATE-STEFAL DANNY - teicami, CQ, 1.klasē, 4.labākā kuce


Atklātā klase / Open Class

60. WHITE COASTAL FLORA - teicami, CQ, 1.klasē, Labākā Kuce, CAC, BOO!

61. MILBU OLIVIA - teicami, CQ, 3.klasē

62. MILBU TODZIJA - teicami, CQ, 4.klasē

63. MILBU UNDÎNE - teicami, CQ, 2.klasē

64. SENT MEDIUM CELESTINA - 


Čempionu klase / Champion Class

65. SKARLET BOHEMIJOS ÞIBUTÈ - teicami, CQ, 1.klasē, 3.labākā kuce

66. VIRDÞIJA BOSAN - teicami, CQ, 2.klasē, 4.labākā kuce


Veterānu klase / Veteran Class

67. MILBU CINDARELLA - teicami, PP, 1.klasē

 

LIELAIS ŠVEICES GANU SUNS

Suņi / Males

Starpklase / Intermediate class

68. Korolevstvo Gornih Psov Cupidon - teicami (?)

 

Atklātā klase / Open class

69. Dustin von Derschau - teicami, CQ, CAC, Labākais Suns, BOB

 

Kuces / females

70. Korolevstvo Gornih Psov Elfina - teicami, PP, JCAC, 2.labākā kuce

 

Starpklase / Intermediate class

71. Meta Sedula - teicami, CQ, CAC, Labākā Kuce, BOO