2020.gads


22.08.2020. 2.grupas izstāde, Dubultmuiža

Bernes ganu suņi

Eksperts Ligita Zaķe (Latvija)

 

Čempionu klase / Suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē

Veterānu klase / Suņi

SIR FINNLEY XONNYBERG - Teicami, PP,  1.vieta klasē, VCAC, BOO, VBOO

 

Atklātā klase / Kuces

LIBERTY IZ POMESTIA BERNOV - Teicami, CQ, CAC, Labākā Kuce, BOB, BIG 2 un noslēdz titulu Latvijas Čempions

 

Veterānu klase / Kuces

SUPER STAR VICTORY XONNYBERG - teicami, PP, 1.vieta klasē, VCAC, 2.Labākā Kuce, VBOB.
Veterānu BIS / Veteran BIS - 4.

 

Pāru konkurs
SIR FINNLEY XONNYBERG & SUPER STAR VICTORY XONNYBERG - BIS 2.


23.08.2020. 2.grupas izstāde, Dubultmuiža

Bernes ganu suņi

Eksperts Jaaro Laakso (Somija)

 

Čempionu klase / Suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOB, BIG 3

Veterānu klase / Suņi

SIR FINNLEY XONNYBERG - Teicami, PP, VCAC, 2.Labākais suns, Veterānu BIG 2

 

Veterānu klase / Kuces

SUPER STAR VICTORY XONNYBERG - Teicami


01.08.2020. Nacionālā izstāde "Reto Uzvarētājs 2020", Rāmava

Bernes ganu suņi

Eksperts Juta Haranen (Igaunija)

 

Čempionu klase / Suņi

ARMANI SMYLTINES TRISPALVIS - Teicami, CQ,  1.vieta klasē, 2.Labākais suns

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, 2.vieta klasē

CONSTANT VICTORY VA BANK - Teicami

 

Junioru klase / Kuces 

TULIPANOS BERNI AZALIA - Teicami, PP, 1.vieta klasē, JCAC, 2.labākā kuce

 

Atklātā klase / Kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākā Kuce, BOO


02.08.2020. Nacionālā izstāde "Reto Kauss 2020", Rāmava

Bernes gadnu suņi

Eksperts Beata Petkeviča (Latvija)

 

Čempionu klase / Suņi

ARMANI SMYLTINES TRISPALVIS - Teicami, CQ,  1.vieta klasē, Labākais suns, BOO

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, 2.vieta klasē

CONSTANT VICTORY VA BANK - Teicami

 

Junioru klase / Kuces 

TULIPANOS BERNI AZALIA - Teicami, PP, 1.vieta klasē, JCAC, Labākā Kuce, BOB

 

Atklātā klase / Kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2. Labākā Kuce


18.07.2020. Ogres Uzvarētājs 2020

Tiesnese: Oksana Babula

Čempionu klase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, Ogres Uzvarētājs, Labākais suns, BOO

CONSTANT VICTORY VA BANK - Teicami, CQ, 2.vieta klasē, 3.Labākais suns

Junioru klase / Kuces 

TULIPANOS BERNI AZALIA - Teicami, PP, JCAC, 2.labākā kuce

 

Atklātā klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 3.labākā kuce

 


19.07.2020. Ogres Vasara

Tiesnese: Oksana Babula

Čempionu klase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē

CONSTANT VICTORY VA BANK - Teicami, 2.vieta klasē

 

Atklātā klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, CQ, CAC, 1.vieta klasē, BOB un noslēdz titulu Latvijas Uzvarētājs


11.07.-12.07.2020. Starptautiskā izstāde Pērnava, Igaunija

11.07.2020. Tiesnese: Helen Tonkson-Koit 

Čempionu klase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, 3.vieta klasē

 

12.07.2020. Tiesnese: Helina Simberg

Čempionu klase / suņi

 

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, CACIB, 2.Labākais suns


20.06.2020. II grupas izstāde Dubultmuiža

Atklātā klase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 3. Labākais suns


27.06.2020. Vasara Latgalē, Daugavpils

Čempionu klase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, CQ, 2.vieta klasē, 2. Labākais suns