2019.gads


Cienījamie kluba biedri,
gaidām jūsu suņu izstāžu rezultātus,

lai varam kopā priecāties un lepoties par labiem sasniegumiem!

 

Sūtiet informāciju uz sennenlatvia@gmail.com :

izstādes norises vieta, datums, eksperts, suņa vārds un sasniegumi, var pievienot arī foto no izstādes!


02.-03.11.2019. Starptautiskā izstāde Tartu, Igaunija

02.11.2019. Eksperts Nadja Timmermans-Kadenko (Nīderlande)  

Atklātā klase / kuces

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē

03.11.2019. Eksperts Ernestas Balsiukas (Lietuva)  

Atklātā klase / kuces

 

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.Labākā kuce, RCACIB


26.10.2019. Starptautiskā izstāde "Baltijas Uzvarētājs 2019", Rīga

Bernes ganu suņi

Eksperts Christine Rossier (Šveice)

 

Junioru klase / suņi

GRĀFS GORDIJS KLEO - Teicami, 1.vieta klasē, 3.Labākais suns,  Baltijas Jaunais Uzvarētājs 2019

Atklātā klase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, 3.vieta klasē

Čempionu klase / suņi 

ARMANI SMILTYNES TRISPALVIS - Teicami, CQ,  1. vieta klasē, CACIB, BOB, Baltijas Uzvarētājs 2019

 

Starpklase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 3.labākā kuce

Atklātā klase / kuces

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē

STINE SOLSTRALE AV HISELFOSS - Teicami, 2.vieta klasē


19.10.2019. -20.10.2019. Visu šķirņu nacionālā izstāde Paņevežis, Lietuva

19.10.2019.

Eksperts Valentinas Stiklius (Lietuva)

Atklātā klase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē, LT CAC, N, BOB un noslēdz titulus Lietuvas Čempions un Baltijas Čempions

 

20.10.2019.

Eksperts Veleria Bobokova (Krievija)

Atklātā klase / suņi

CONSTANT VICTORY VA-BANK - Teicami, 1.vieta klasē, LT CAC, N, BOO un noslēdz titulus Lietuvas Čempions un Baltijas Čempions

 


25.08.2019. Visu šķirņu nacionālā izstāde Haapsalu Igaunija

Bernes gau suņi

Eksperts Christofer Habig (Vācija)

 

Starpklase / suņi

CONSTANT VICTORY VA BANK - Teicami, 1.vieta klasē, CQ, CERT


17.08.2019. Starptautiskā izstāde, Bialistoka, Polija

Bernes ganu suņi

Eksperts: Georgiy Onischchenko (Ukraina)

 

Atklātā klase / suņi

ARMANI SMYLTINES TRISPALVIS - Teicami, 2.vieta klasē

Junioru klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, 2.vieta klasē

 


11.08.2019. Baltic Sennenhund Winner 2019, Tallina, Igaunija

Lielie Šveices ganu suņi

Eksperts Norbert Bachmann (Vācija) 

 

Atklātā klase / suņi

GERMES MARICHANEL DREAM - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākais suns, BOO, Baltic Sennenhund Winner 2019

Veterānu klase / suņi

BARD NERAWIN FOREVER - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.labākais suns, Baltic Sennenhund Veteran Winner 2019

 

Junioru klase / kuces

BOONPATROL’S MESMERIZING MERCEDES - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, JCAC, 2.labākā kuce, Labākais juniors, Baltic Sennenhund Junior Winner 2019

Čempionu klase / kuces

MEAFITON ERSTER STERN RAMBOS - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākā kuce, BOB, Baltic Sennenhund Winner 2019

 

Bernes ganu suņi

Junioru klase / suņi

PRIDE ADORABLE ARGO - Ļoti labi


11.08.2019.     2.grupas izstāde Dubultmuiža, Latvija

 Bernes ganu suņi

Eksperts: Kornēlija Butrimova (Lietuva) 

 

Starpkase / suņi

CONSTANT VICTORY VA BANK - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, CAC, 2.labākais suns un noslēdz titulu LATVIJAS ČEMPIONS

Atklātā klase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOB, BIG V

Junioru klase / kuces

LIBERTY IZ POMESTJA BERNOV - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, JCAC, BOO


10.08.2019.     2.grupas izstāde Dubultmuiža, Latvija

Bernes ganu suņi

Eksperts: Zoja Oleinikova (Ukraina)  

 

Atklātā klase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOB

 

Junioru klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEJA - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOO

LIBERTY IZ POMESTJA BERNOV - Teicami, 2.vieta klasē


3 Starptautiskās visu šķirņu suņu izstādes Druskininkai, Lietuva

02.08.2019.

Eksperts Daniele Poltri (Itālija)

 

Kuces / Atklātā klase

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, 3.vieta klasē

Suņi / Čemionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, 1.vieta klasē, CACIB, BOB, Cruft Kvlaifikācija '20

 

03.08.2019.

Eksperts Nikolay Sedykh (Krievija)

 

Kuces / Atklātā klase

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē, CAC, R.CACIB

Suņi / Čemionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, 2.vieta klasē, R.CACIB 

 

04.08.2019.

Eksperts Maria Makomaski (Francija)

 

Kuces / Atklātā klase

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, 3.vieta klasē

Suņi / Čemionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, 2.vieta klasē, R.CACIB 


28.07.2019. Starptautiskā izstāde, Kaļiņingrada, Krievija

Bernes ganu suns

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē, CAC, CACIB

 

Entelbuhas ganu suns

KISS OF LIFE KENDALL ŽORSKA PRIMA - Teicami, 1.vieta klasē, CAC, CACIB, BOB


27.07.2019. Starptautiskā izstāde, Kaļiņingrada, Krievija

Bernes ganu suns

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē, CAC, CACIB, BOO

 

Entelbuhas ganu suns

KISS OF LIFE KENDALL ŽORSKA PRIMA - Teicami, 1.vieta klasē, CAC, CACIB, BOB


28.07.2019. Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja

Bernes ganu suņi

Eksperts Berluigi Buratti(Itālija)

 

Junioru klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOO

 

Atkātā klase / suņi

ARMANI SMYLTINES TRISPALVIS  - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOB, BIG V

Atkātā klase / suņi

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.Labākais suns

 

Pāru konkursā 3.vieta:

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA

ARMANI SMYLTINES TRISPALVIS


27.07.2019. Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Liepāja

Bernes ganu suņi

Eksperts Berluigi Buratti(Itālija)

 

Junioru klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, JCAC , 2.Labākā kuce un noslēdz titulu Latvijas Jaunais Uzvarētājs

 

Atkātā klase / suņi

ARMANI SMYLTINES TRISPALVIS  - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOB, BIG II

Atkātā klase / suņi

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.Labākais suns


21.07.2019. Starptautiskā visu šķirņu izstāde Tartu, Igaunija

Bernes ganu suņi

Eksperts Calin Simu, Rumānija

 

Junioru klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, 1.vieta klasē

 

Atkātā klase / suņi

ARMANI SMYLTINES TRISPALVIS  - Teicami, 2.vieta klasē

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, SERT, BOO


14.07.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde "Ogres Vasara", Ogre

Bernes ganu suns

Atklātā klase / kuces

CHANELLE NUMBER ONE WOLFHUSE - Teicami, CQ, 2.vieta klasē, 3.Labākā kuce


13.07.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde "Ogres Uzvarētājs", Ogre

Bernes ganu suns

Atklātā klase / kuces

CHANELLE NUMBER ONE WOLFHUSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOO, Ogres Uzvarētājs 2019


07.07.2019. Starptautiskā visu šķirņu izstāde, Pērnava, Igaunija

Bernes ganu suņi

Eksperts  Dagmar Klein, Rumānija

 

Junioru klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, 1.vieta klasē, CQ, JCAC

Atklātā klase / kuces

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, 2.vieta klasē

 

Starpklase / suņi

CONSTANT VICTORY VA BANK - Teicami, 2.vieta klasē


06.07.2019. Starptautiskā visu šķirņu izstāde, Pērnava, Igaunija

Bernes ganu suņi

Eksperts Johnny Andersson, Zviedrija 

 

Junioru klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, 2.vieta klasē

 

Starpklase / suņi

CONSTANT VICTORY VA BANK - Teicami, 3.vieta klasē

Atkātā klase / suņi

ARMANI SMYLTINES TRISPALVIS - Teicami, CQ, CERT, 1.vieta klasē un noslēdz titulu Igaunijas un Baltijas čempions


30.06.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Daugavpils

Bernes ganu suns

Atklātā klase / kuces

CHANELLE NUMBER ONE WOLFHUSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, CAC, BOO

 

Apencellas ganu suns 

Kucēni / kuces

SPLENDID TREE COLOR ZHERONA - Teicami, PP, Labākais Kucēns


29.06.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Daugavpils

Bernes ganu suns

Atklātā klase / kuces

CHANELLE NUMBER ONE WOLFHUSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, CAC, BOB

 

Apencellas ganu suns 

Kucēni / kuces

SPLENDID TREE COLOR ZHERONA - Teicami, PP, Labākais Kucēns


16.06.2019. Eiropas Uzvarētājs 2019, Wels, Austrija

Bernes ganus suns

Atklātā klase / suņi

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami


14.06.2019. Austrijas Uzvarētājs 2019, Wels, Austrija

Bernes ganu suns

Čempionu klase / suņi

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, 4.vieta klasē


08.06.2019. Starptautiskā izstāde "Latvijas Uzvarētājs 2019", Rīga

Entlebūhas ganu suns

Eksperts Van Den Berg Hans (NL)

 

Čempionu klase / kuces
UMMA BALTIC SAGA - TeicamiCQ, 1.vieta klasē, Labākā kuce, CACIB, BOB, Latvijas Uzvarētājs 2019 - noslēdz Latvijas, Baltijas un Interčempiona titulus

 

Bernes ganu suņi

Eksperts Linda Jurgens (Igaunija)

 

Kucēnu klase / kuces

LIBERTY IZ POMESTYA BERNOV - PP, Labākais kucēns

 

Starpklase / suņi

CONSTANT VICTORY VA-BANK - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 3. Labākais suns

 

Atklātā klase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē

 

Čempionu klase / suņi

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, CQ, 2.vieta klasē, 2.labākais suns, R.CACIB

 

Atklātā klase / kuces

GAMUVEL PATOU MILLIE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.labākā kuce, R.CACIB

 


19.05.2019. 2.grupas izstāde, Dubultmuiža

Bernes ganu suņi

 

Starpklase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.Labākais suns


18.05.2019. 2.grupas izstāde, Dubultmuiža

Bernes ganu suņi

Eksperts Dzianis Dudko 

 

Starpklase / suņi

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, CQ, CAC, BOB

 


12.05.2019. FCI 2.grupas izstāde, Dubultmuiža

Bernes ganu suņi

Eksperte Gina Erstrom Persen (Zviedrija)

 

Suņi / Junioru klase

PRIDE ADORABLE ARGO - Teicami, 1.vieta klasē

Suņi / Starpklase

CONSTANT VICTORY VA-BANK - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOB

 

Kuces / Junioru klase

PRIDE ADORABLE ANGEL SMILE - Teicami, PP, JCAC, 1.vieta klasē, 3.Labākā kuce

Kuces / Atklātā klase

GAMUVEL PATOU MILLIE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.Labākā kuce


11.05.2019. Specializētā Šveices ganu suņu izstāde "Kluba Uzvarētājs 2019" Kauņa, Lietuva

Eksperts Svante Frisk (Zviedrija)

 

Suņi / Čempionu Klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, 1.vieta klasē, CAC

ZAMINDAR JONEEDLE - Teicami, 5.vieta klasē


05.05.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Talsi

Suņi / Starpklase

CONSTANT VICTORY VA-BANK - TeicamiCQ, 1.vieta klasē, 2.Labākais suns

Suņi / Čempionu klase

UNGARO BGSKRETA MAGIC - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOO

 

Kuces / Junioru klase

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, PP, JCAC, 1.vieta klasē, 2.Labākā kuce

Kuces / Starpklase

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, CQ, CAC, 1.vieta klasē, 3.Labākā kuce un noslēdz titulu Latvijas Čempions


04.05.2019. Nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, Talsi

Suņi / Starpklase

CONSTANT VICTORY VA-BANK - TeicamiCQ, 1.vieta klasē, 2.Labākais suns

Suņi / Čempionu klase

UNGARO BGSKRETA MAGIC - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOO

 

Kuces / Junioru klase

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, 1.vieta klasē

Kuces / Starpklase

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.Labākā kuce

 


21.04.2019. Nacionālā izstāde "Reto Kauss 2019", Ķekava

Eksperts: Anna Rogowska (Polija)

 

Suņi / Starpklase

CONSTANT VICTORY VA-BANK - TeicamiCQ, 1.vieta klasē, BOB

 

Suņi / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - TeicamiCQ, 1.vieta klasē, 2.labākais suns

 

Kuces / Junioru klase

BERNOLLI BRIGITA SOLOMEYA - Teicami, PP, JCAC, 1.vieta klasē, BOO


20.04.2019. Nacionālā izstāde "Reto Uzvarētājs 2019", Ķekava

Eksperts: tatyana Raschihmarova (Krievija)

Suņi / Starpklase

CONSTANT VICTORY VA-BANK - TeicamiCQ, 1.vieta klasē, 3.labākais suns

Suņi / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - TeicamiCQ, 2.vieta klasē, 2.labākais suns

Kuces / Junioru klase

BERNOLLI BRIGITA SOLOMEYA - Teicami, PP, 2.vieta klasē, 2.labākā kuce


Starptautiskā izstāde "Tallinnas Uzvarētājs 2019", Tallinna, Igaunija

Eksperts: Maire Tonurist (Igaunija) 

Suņi / Čempionu klase

ZAMINDAR JONEEDLE - Teicami, CQ, 4.vieta klasē, 5.labākais suns


31.03.2019. IHA Salzburg 2019-Alpensieger izstāde, Austrija

Eksperte Petra Schultheiss (Austrija)

 

Bernes ganu suņi

Čempionu klase / suņi

ARMANI SMILTYNES TRISPALVIS - Teicami, 3.vieta klasē

Junioru klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, 1.vieta klasē, Labākais Juniors, Alpenjugendsieger


24.03.2019. Starptautiskā suņu izstāde, Rīga

Eksperts Svetlana Kokoņena (Latvija)

Bernes ganu suņi

 

Kucēnu klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, 1.vieta klasē, Labākais Kucēns

 

Starpklase / suņi

CONSTANT VICTORY VA-BANK - Teicami, 2.vieta klasē

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē

Atklātā klase / suņi

ARMANI SMILTYNES TRISPALVIS - Teicami2.vieta klasē

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, 3.vieta klasē

Čempionu klase / suņi

ZAMINDAR JONEEDLE - Teicami, CQ, 2.vieta klasē, 2.labākais suns, R.CACIB

VIVAT PRIDE ADORABLE - Teicami, 3.vieta klasē

 

Satrpklase / kuces

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, CQ, 2.vieta klasē, 4.labākā kuce

Atklātā klase / kuces

MILBU ROTA - Teicami, 1.vieta klasē

 

Lielie Šveices ganu suņi

YASENIJA BONERABARD IZ DOMA MADAMY - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOB, CACIB 


23.03.2019. Starptautiskā suņu izstāde, Rīga

Eksperts Gunther Ehrenreich (Austrija)

Bernes ganu suņi

 

Kucēnu klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, 1.vieta klasē, Labākais Kucēns

 

Junioru klase / suņi

PRIDE ADORABLE ARGO - Teicami, JCAC, PP, 1.vieta klasē

Starpklase / suņi

CONSTANT VICTORY VA-BANK - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 4.labākais suns

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Ļoti labi

ELATED BY SUCCESS BELPORTO - Ļoti labi

Atklātā klase / suņi

ARMANI SMILTYNES TRISPALVIS - Ļoti labi

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, CQ, 2.vieta klasē

Čempionu klase / suņi

ZAMINDAR JONEEDLE - Teicami, CQ, 2.vieta klasē, 3.labākais suns

 

Satrpklase / kuces

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami,CQ,  2.vieta klasē, 3.labākā kuce

Atklātā klase / kuces

MILBU ROTA - Ļoti labi

 

Lielie Šveices ganu suņi

YASENIJA BONERABARD IZ DOMA MADAMY - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOO, CACIB 


23.02.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde „Aukstaitijawinter 2019", Panevežis, Lietuva

Bernes ganu suņi

 

Kucēnu klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, 1.vieta klasē, Labākais Kucēns

Atklātā klase / kuces

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē, CAC, N, Labākā Kuce, BOB

Čempionu klase / kuces

BERNAROSSA RUNNING UP THAT HILL - Teicami, 1.vieta klasē


17.02.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde "Valmieras Kauss 2019"

Eksperts Johan Andersson (Zviedrija)

Bernes ganu suņi

 

Junioru klase / suņi

CONSTANT VICTORY VA BANK - Teicami, 1.vieta klasē, PP, Labākais suns, BOO

PRIDE ADORABLE ARGO - Ļoti labi

 

Junioru klase / kuces

PRIDE ADORABLE ANGEL SMILE - Teicami, 3.vieta klasē

 

Atklātā klase / kuces

MILBU ROTA - Teicami, 1.vieta klasē, CQ, Labākā kuce, BOB


16.02.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde "Valmieras Uzvarētājs 2019"

Eksperte Anna Kochan (Polija)

Bernes ganu suņi

 

Junioru klase / suņi

NARUTO KAMIEN MILOWY - Teicami, 3.vieta klasē

PRIDE ADORABLE ARGO - Teicami, 1.vieta klasē, PP, JCAC, Valmieras Jaunais Uzvarētājs 2019

 

Starpklase / suņi

ELATED BY SUCCESS BELPORTO - Teicami, 1.vieta klasē

 

Atklātā klase / suņi

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, 1.vieta klasē, CQ, BOO, Valmieras Uzvarētājs 2019

 

Atklātā klase / kuces

MILBU ROTA - Teicami, 1.vieta klasē, CQ, Labākā kuce 2


09.02.2019. Starptautiskā izstāde "Tallinn Winter Cup 2019" Tallina, Igaunija

Eksperts Bo Skalin, Zviedrija

Bernes ganu suņi

 

Kucēnu klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, PP, 1.vieta klasē


03.02.2019. Ncionālā visu šķirņu izstāde Valga, Igaunija

Eksperts Helen Tonkson-Koit, Igaunija

Bernes ganu suņi

 

Junioru klase / suņi

CONSTANT VICTORY VA BANK - Teicami, 4.vieta klasē

Čempionu klase / suņi

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.labākais suns

 

Atklātā klase / kuces

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, 2.vieta klasē

 


02.02.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde Valga, Igaunija

Eksperts Liliane de Ridder-Onghena, Beļģija

Bernes ganu suņi

 

Kucēnu klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Teicami, PP, Labākais Kucēns

 

Junioru klase / suņi

CONSTANT VICTORY VA BANK - Ļoti labi

Čempionu klase / suņi

ZAMINDAR JONEEDLE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.labākais suns, CAC un noslēdz Igaunijas Čempiona titulu

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, CQ, 2.vieta klasē, 3.labākais suns

 

Starpklase / kuces

DEEPE SECRET BALTICROSE - Teicami,CQ,  1.vieta klase, BOO


26.01.2019. Starptautiskā izstāde "Kauņas Uzvarētājs 2019", Kauņa, Lietuva

Eksperts Dainore Sudeikiene (LT)

Bernes ganu suņi

Starpklase / kuces

DEEP SECRET BALTICROSE - teicami, 2.vieta klasē


27.01.2019. Starptautiskā izstāde "KIKA kauss 2019" Kauņa, Lietuva

Eksperts Vitaliy Belskyy (Ukraina)

Bernes ganu suņi

Starpklase / kuces

DEEP SECRET BALTICROSE - teicami, 1.vieta klasē, CAC


19.01.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde "Ziemas Pasaka 2019", Daugavpils

Eksperts Nenad Davidovic (RS)

Lielie Šveices ganu suņi

 

Junioru klase / kuces

YASENIA BONERABARD IZ DOMA MADAMI - Teicami, PP, JCAC, 1.vieta klasē, Labākā kuce, BOB

Junioru klase / suņi 

Argos  BONERABARD IZ DOMA MADAMI - Teicami, PP, JCAC, 1.vieta klasē, 2.Labākais suns 

 

Bernes ganu suņi

Mazuļu klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Labākais Mazulis

 

Junioru klase / suņi

ELATED BY SUCCESS BELPORTO - Teicami, 3.vieta klasē

Čempionu klase / suņi

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, CQ, 2.vieta klasē, 4.Labākais suns 

 

Starpklase / kuces

CHANELLE NUMBER ONE WOLFHOUSE - ļoti labi

Atklātā klase / kuces

MILBU GALATEA'S PLEASURE - Teicami, CQ, 2.vieta klasē, 3.Labākā kuce


20.01.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde "Latgales Kauss 2019", Daugavpils

Eksperts Tibor Havelka (SK)

Bernes ganu suņi

 

Mazuļu klase / kuces

BERNOLLI BRIGITA SALOMEYA - Labākais Mazulis

 

Čempionu klase / suņi

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, 3.vieta klasē

 

Starpklase / kuces

CHANELLE NUMBER ONE WOLFHOUSE - ļoti labi

Atklātā klase / kuces

MILBU GALATEA'S PLEASURE - labi

 

Lielie Šveices ganu suņi

 

Junioru klase / kuces

YASENIA BONERABARD IZ DOMA MADAMI - Teicami, PP, JCAC, 1.vieta klasē, Labākā kuce, BOO

Junioru klase / suņi 

Argos  BONERABARD IZ DOMA MADAMI - Teicami, PP, 2.vieta klasē, 2.Labākais suns 


13.01.2019. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Tartu, Igaunija

Eksperts Hans-Erhard Grüttner, Vācija

Bernes ganu suņi

Čempionu klase / suņi

ZAMINDAR JONEEDLE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.labākais suns