2018.gads


Cienījamie kluba biedri,
gaidām jūsu suņu izstāžu rezultātus,

lai varam kopā priecāties un lepoties par labiem sasniegumiem!

 

Sūtiet informāciju uz sennenlatvia@gmail.com :

izstādes norises vieta, datums, eksperts, suņa vārds un sasniegumi, var pievienot arī foto no izstādes!


22.09.2018. Visu šķirņu nacionālā izstāde "Zelta Rīga 2018"

Eksperts Katerina Pereguda (Ukraina)

 

Bernes ganu suņi

Suņi / Junioru klase

CONSTANT VICTORY VA-BANK - Teicami, PP, 1.vieta klasē

ELATED BY SUCCESS BELPORTO - Teicami, PP, 2.vieta klasē, JCAC

 

Suņi / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOO

 

Kuces / Junioru klase

ELDER FLOWER BELPORTO - Teicami, PP, 2.vieta klasē, JCAC

GAMUVEL PATOU MILLIE - Teicami, PP, 1.vieta klasē, BOB


23.09.2018. Visu šķirņu nacionālā izstāde "RETO Grand Prix 2018"

Eksperts Elena Kuleshova (Krievija)

 

Bernes ganu suņi

Suņi / Junioru klase

CONSTANT VICTORY VA-BANK - Teicami, PP, 1.vieta klasē

ELATED BY SUCCESS BELPORTO - Teicami, 2.vieta klasē, 

 

Suņi / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOB

 

Kuces / Junioru klase

CHANELLE NUMBER ONE WOLFHOUSE - Teicami, PP, 2.vieta klasē

ELDER FLOWER BELPORTO - Teicami, PP, 2.vieta klasē, JCAC

GAMUVEL PATOU MILLIE - Teicami, PP, 3.vieta klasē


2.grupas izstāde, Dubultmuiža

Eksperts Vytautas BARANAUSKAS (Lietuva)

 

Bernes ganu suņi

Kuces / Junioru klase

CHANELLE NUMBER ONE WOLFHOUSE - Teicami, PP, JCAC 1.vieta klasē, 2.Labākā kuce

 

Suņi / Junioru klase

CONSTANT VICTORY VA-BANK - Teicami, 1.vieta klasē

Suņi / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākais suns, BOB


08.09.2018. Nacionālā izstāde "Kurzemes Uzvarētājs 2018"

Eksperts Viktoras Avtuško (Lietuva)

Bernes ganu suņi

Kuces / Junioru klase

DEEP SECRET BALTICROSE - teicami, PP, 1.vieta klasē, Labākā kuce, BOB


09.09.2018. Nacionālā izstāde "Ventspils Kauss 2018"

Bernes ganu suņi

Kuces / Čempionu klase

ZHU ZHU ROSA JONEEDLE - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākā kuce, BOB

 

Suņi / Junioru klase

CONSTANT VICTORY VA-BANK - teicami, PP, JCAC, Labākais suns, BOO, noslēdz titulu Latvijas Jaunais Čempions


14.07.2018. Nacionālā izstāde "Ogres Uzvarētājs 2018"

Eksperts Rita Kadiķe-Skadiņa

Bernes ganu suņi

Kuces / Veterānu klase

GESI FERI DE LA GAUJA - teicami, CQ, VCAC, Ogres Veterānu Uzvarētājs 2018, Labākā kuce, BOB


23.06.2018. Starptautiskā izstāde, Aarau (Šveice)

Eksperts  Marie-Louise Bill (Šveice)

Entelbuhas ganu suns

Suņi / Čempionu klase

KISS OF LIFE KENDALL Žorska Prima teicami, CQ,  1.vieta klasē, CAC, Labākais Suns, CACIB, BOB (1/4) un noslēdz titulu Šveices Izstāžu Čempions!

23.06.2018. Nacionala izstāde "Argovia Winner'2018", Aarau (Šveice)

Eksperts  Danilo Furlani (Šveice) 

Entelbuhas ganu suns

Suņi / Čempionu klase

KISS OF LIFE KENDALL Žorska Prima teicami, CQ,  1.vieta klasē, CAC, Labākais Suns, CACIB, BOB  (1/2)un noslēdz titulu Šveices Čempions!

24.06.2018. Starptautiskā izstāde Aarau (Šveice)

Eksperts  Antoaneta Penkova (Bulgarija)

Entelbuhas ganu suns

Suņi / Čempionu klase

KISS OF LIFE KENDALL Žorska Prima teicami, CQ,  1.vieta klasē, CAC, Labākais Suns, CACIB, BOB


30.06.2018. Starptautiskā izstāde Hannovera (Vacija)

Eksperts  Willy Gullix (Vacija)

Entelbuhas ganu suns

Suņi / Čempionu klase

KISS OF LIFE KENDALL Žorska Prima teicami, CQ,  1.vieta klasē, CAC VDH, Labākais Suns 2, Res. CAC SSV, Res.CACIB

01.07.2018. Starptautiskā izstāde "VDH Annual Trophy Show", Hannovera (Vacija)

Eksperts  Dr. Horst Hollensteiner (Vacija)

Entelbuhas ganu suns

Suņi / Čempionu klase

KISS OF LIFE KENDALL Žorska Prima teicami, CQ,  3.vieta klasē 


09.06.2018. Starptautiskā izstāde "Latvijas Uzvarētājs 2018", Rīga, Latvija

Eksperts CATHY DELMAR (IE)

 

Bernes ganu suns

Suņi / Kucēnu klase

CONSTANT VICTORY VA-BANK - 1.vieta klasē, PP, Kucēnu BOB

Kuces / Kucēnu klase

HANNYBERG BORISLAVA - 1.vieta klasē, PP, Kucēnu BOO

HANNYBERG BOGDANA - 2.vieta klasē, PP

Suņi / Junioru klase

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, 3.vieta klasē

ELATED BY SUCCESS BELPORTO - Teicami, 4.vieta klasē

Suņi / Atklātā klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, CQ, 1.vieta klasē

VIVAT PRIDE ADORABLE - Teicami, 3.vieta klasē

Suņi / Čempionu klase

SIR FINNLEY HONNYBERG - ļoti labi

VILSONS TERRA FELICITA - Teicami, CQ, 2.vieta klasē, R.CACIB

 

Kuces / Junioru klase

ELDER FLOWER BELPORTO - Teicami 4.vieta klasē

GAMUVEL PATOU MILLIE - Teicami, 2.vieta klasē

MILBU ROTA - Teicami

Kuces / Veterānu klase

GESI FIERI DELA GAUJA - Teicami, pp, 1.vieta klasē, Latvijas Veterānu Uzvarētājs 2018

 

Eksperts Marie-Josee Melchior-Schlechter (Luksemburga)

Entelbuhas ganu suns

Suņi / Čempionu klase

KISS OF LIFE KENDALL Žorska Prima teicami, 1.vieta klasē,CQ, Labākais Suns, CACIB, Laltvijas Uzvarētājs'2018, BOB, Cruft kvalifikācija 2019 


27.05.2018. Starptautiskā izstāde "Aukštaitija Summer'2018", Moletai (Lietuva)

Eksperts LILIANE DE RIDDER-ONGHENA (Belgija)

Entelbuhas ganu suns

Kuce / atklātā klase 

UMMA BALTIC SAGA - teicami, 1.vieta klasē, CAC, Labāka Kuce, N, CACIB, BOS un noslēdz titulu Lietuvas Čempions!

 

Eksperts ZAZA OMAROV (Turcija)

Bernes ganu suns

Suns / Atklātā klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - teicami, 1.vieta klasē, CAC

Suns / Čempionu klase

VILSONS TERRA FELICITA - teicami, 2.vieta klasē, R.CACIB


26.05.2018. Starptautiskā izstāde "Moletai Cup'2018", Moletai (Lietuva)

Eksperts LARYSA POCHEKUYEVA (Ukraina)

Entelbuhas ganu suns

Kuce / atklātā klase 

UMMA BALTIC SAGA - teicami, 1.vieta klasē, CAC, Labāka Kuce, N, CACIB,  Kvalifikācija uz Cruft's 2019 un BOS!

 

Bernes ganu suns

Suns / Atklātā klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - teicami, 1.vieta klasē, CAC

Suns / Čempionu klase

VILSONS TERRA FELICITA - teicami, 5.vieta klasē

 

Lielas Šveices ganu suns

Kuce / Atklātā klase

 

EL CHERRITO SOLMEBOS - teicami, 1.vieta klasē, Labākā kuce, CAC, N, BOO, CACIB, CRUFTS kvalifikācija 2019


25.05.2018. Lietuvas Šveices kalnu suņu kluba specializētā izstāde "Kluba Uzvarētājs'2018", Moletai (Lietuva)

Eksperts Satu Yla-Mononen (Somija)

Entelbuhas ganu suns

Suņi / Čempionu klase

KISS OF LIFE KENDALL Žorska Prima teicami, 1.vieta klasē (1/3), CAC, N, Labākais Suns, Kluba Uzvarētājs'2018, KL.N, BOS  un noslēdz titulu Lietuvas Kluba Čempions!

Kuce / atklātā klase

UMMA BALTIC SAGA - teicami, 1.vieta klasē, CAC, Labāka Kuce 2, Kluba Uzvarētājs 2018.

 

Bernes ganu suns

Suns / Atklātā klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - teicami, 2.vieta klasē

 

Lielas Šveices ganu suns

Kuce / Atklātā klase

EL CHERRITO SOLMEBOS - teicami, 1.vieta klasē, Labākā kuce, CAC, N, BOO, Kluba Uzvarētājs 2018


19.05.2018. Specializētā 2.grupas izstāde, Dubultmuiža

Bernes ganu suns

Kuce / Kucēnu klase

HANNYBERG BORISLAVA - 2.vieta klasē, PP

HANNYBERG BOGDANA - 1.vieta klasē, PP, Kucēnu BOB, Kucēnu BIS 2!

Suns / Junioru klase

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē, PP, JCAC, 4.labākais suns un noslēdz titulu Latvijas Junioru Čempions!

Suns / Atklātā klase

VIVAT PRIDE ADORABLE - Teicami, 1.vieta klasē, CQ, CAC, 2.labākais suns

KENZO TO HANNYBERG VOM HOLLANDHOF - Teicami, 2.vieta klasē, CQ, 3.labākais suns

Suns / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, 1.vieta klasē, CQ, Labākais suns, BOB!

Kuce / Junioru klase

DENCE DE FEU BALTICROSE - Teicami, 3.vieta klasē

DEEP SECRET BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē PP, JCAC, BOO un noslēdz titulu Latvijas Junioru Čempions!

MILBU ROTA - Teicami, 2.vieta klasē, PP

Kuce / atklātā klase

MILBU FADETE'S TREASURE - Teicami, 1.vieta klasē, CQ, CAC, 2.labākā kuce

 

Lielais Šveices ganu suns

Kuce / atklātā klase

EL CHERRITO SOLMEBOS - teicami, CQ, 1.vieta klasē, CAC,  Labākā Kuce, BOB un noslēdz titulus Latvijas Čempions un Igaunijas Čempions!


20.05.2018. Specializētā 2.grupas izstāde

Suņi / Junioru klase

DISTANT THUNDER BALTICROSE - Teicami, 1.vieta klasē 

Suņi / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - Teicami, 1.vieta klasē, CQ, Labākais suns, BOB

Kuces / Junioru klase

CHANELLE NUMBER ON WOLFHOUSE - Teiacami, 1.vieta klasē

DANSE DE FEU BALTICROSE - Teicami, 2.vieta klasē


06.05.2018. Šveices kalnu suņu specializētā izstāde Pērnavā, Igaunija

Entelbuhas ganu suns

Suņi / Čempionu klase

KISS OF LIFE KENDALL Žorska Prima - Teicami, 1.vieta klasē, CQ, Labākais suns, BOB, CLUB WINNER'2018, BISS 2!!!

 

Lielais Šveices ganu suns

Suns / čempionu klase

BARD NERAWIN FOREVER - teicami, CQ, 2vieta klasē, 2.labākais suns

Kuce / atklātā klase

EL CHERRITO SOLMEBOS - teicami, 1.vieta klasē, CQ, Labākā Kuce, BOO!


06.05.2018. Talsu Nacionālā visu šķirņu izstāde

Bernes ganu suns

Suņi / Junioru klase

DISTANT THUNDER BALTICROSE - 1.vieta klasē, PP, JCAC, 4.labākais suns

Suņi / Atklatā klase

OLIVER TWIST BEL'OPORTO - 1.vieta klasē, CQ, CAC, 2.labākais suns

Suņi / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - 1.vieta klasē, CQ, Labākais suns, BOB

Suņi / Veterānu klase

FOLLOW WOLF POWER BELPORTO - 1.vieta klasē, PP, VCAC, 3.labākais suns, Veterānu BIS 5.vieta

Kuces / Junioru klase

DEEP SECRET BALTICROSE - 1.vieta klasē, PP, JCAC, Labākā kuce, BOO


05.05.2018. Talsu Nacionālā visu šķirņu izstāde

Bernes ganu suns

Suņi / Kucēnu klase

ELATED BY SUCCESS BELPORTO - 1.vieta klasē, PP, Pupy BOB

Suņi / Junioru klase

DISTANT THUNDER BALTICROSE - 1.vieta klasē, PP, JCAC, 4.labākais suns

Suņi / Atklatā klase

OLIVER TWIST BEL'OPORTO - 1.vieta klasē, CQ, CAC, 3.labākais suns

Suņi / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - 1.vieta klasē, CQ, Labākais suns, BOB, BIG 4.vieta

Suņi / Veterānu klase

FOLLOW WOLF POWER BELPORTO - 1.vieta klasē, PP, VCAC, 2.labākais suns

Kuces / Junioru klase

DEEP SECRET BALTICROSE - 1.vieta klasē, PP, JCAC, Labākā kuce, BOO

Kuces / Čempionu klase

BERNAROSSA RUNNING UP THAT HILL - 1.vieta klasē, CQ, 2.labākā kuce


29.04.2018. Nacionālā izstāde Pskovā, Krievija

Bernes ganu suns

Suņi / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - teicami, 1.vieta klasē, CAC, BOB, RKF Čempions


22.04.2018. Nacionālā izstāde "RETO Kauss 2018", Valdlauči (Latvija)

Bernes ganu suns

Suņi / kucēnu klase

CONSTANT VICTORY VA-BANK - 1.vieta klasē, PP, Puppy BOB

ELATED BY SUCCESS BELPORTO - 2.vieta klasē, PP

Kuces / kucēnu klase

PRADA PRIMA DIADEMOS DEIMANTAS - 1.vieta klasē, PP, Puppy BOO

Suņi / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - teicami, 1.vieta klasē

kuces / Junioru klase

GAMUVEL PATOU MILLIE - teicami, PP, 2.vieta klasē

CHANELLE NUMBER ONE WOLFHOUSE - teicami, 3.vieta klasē

kuces / Atklātā klase

MILBU FADETE'S TREASYRE - ļoti labi

 

Entlebuhas ganu suns

Kuce / atklātā klase

UMMA BALTIC SAGA - teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOB un BIG 4!


21.04.2018.  Nacionālā izstāde "RETO Uzvarētājs 2018" Valdlauči (Latvija)

Bernes Ganu suns

Suņi / kucēnu klase

MILLENIUM STAR REVANSHE - 1.vieta klasē, PP, Kucēnu BOO

CONSTANT VICTORY VA-BANK - 2.vieta klasē, PP

ELATED BY SUCCESS BELPORTO - 3.vieta klasē, PP

EXCALIBUR DACE GOLD BELPORTO - 4.vieta klasē, PP

EASY RIDER BELPORTO - 5.vieta klasē, PP

Kuces / kucēnu klase

ELDER FLOWER BELPORTO - 1.vieta klasē, PP, Kucēnu BOB

PRADA PRIMA DIADEMOS DEIMANTAS - 2.vieta klasē, PP

Suņi / Atklātā klase

OLIVER TWIST BELPORTO - teicami, CQ, 1.vieta klasē, 4.labākais suns

Suņi / Čempionu klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākais suns, BOB, RETO Uzvarētājs 2018

kuces / Junioru klase

GAMUVEL PATOU MILLIE - teicami, PP, 1.vieta klasē, JCAC

CHANELLE NUMBER ONE WOLFHOUSE - teicami, PP, 2.vieta klasē

kuces / Atkātā klase

MILBU FADETE'S TREASYRE - teicami, CQ, 1.vieta klasē, 3.labākā kuce 

 

Entlebuhas ganu suns

Suns / čempionu klase

KISS OF LIFE KENDALL ŽORSKA PRIMA - teicami, CQ, 1.vieta klasē, RETO Uzvarētājs 2018, BOB!

Kuce / atklātā klase

UMMA BALTIC SAGA - teicami, CQ, 1.vieta klasē, RETO Uzvarētājs 2018, BOO


22.04.2018. Nacionālā izstāde, Šauliai (Lietuva)

Lielais Šveices ganu suns

Kuce / atklātā klase

EL NIDO SOLMEBOS - teicami, 1.vieta klasē, CAC, Labākā Kuce, N, BOB!

 

Bernes ganu suns

Kuces / junioru klase

MILBU ROTA - teicami, 1.vieta klasē, JCAC, Labākais Juniors!


07.04.2018. Nacionālā izstāde, Pskova (Krievija)

Bernes ganu suns

Kuce / junioru klase

DEEP SECRET BALTICROSE - teicami, CQ, 1.vieta klasē, JCAC, JBOB!

Kuce / Čempionu klase

BERNAROSSA RUNNING UP THAT HILL - teicami, CQ, CAC, 1.vieta klasē, Labākā Kuce, BOB!


24.03.2018. Nacionālā izstāde, Tallina (Igaunija)

Eksperts Tino Pehar

Bernes ganu suns

Kuce / junioru klase

DEEP SECRET BALTICROSE - teicami, CQ, 1.vieta klasē, JCAC, JBOB!

Kuce / atklātā klase

BERNAROSSA RUNNING UP THAT HILL - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākā Kuce, BOB!


18.03.2018. Starptautiskā izstāde, Rīga

Bernes ganu suns

Kucēnu klase / kuce

GAMUVEL PATOU MILLIE - ļoti perspektīva, PP, 1.vieta klasē, Labākais Kucēns!

Suns / Junioru klase

DISTANT THUNDER BALTICROSE - teicami, 4.klasē

Suns / Atklātā klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - teicami, 1.klasē

Suns / Čempionu klase

VILSONS TERRA FELICITA - teicami, 2.klasē

Kuce / veterānu klase

GESI FIERI DELA GAUJA - teicami, 1.vieta klasē

 

Lielais Šveices ganu suns

Suņi / junioru klase

GERMES MARICHANEL DREAM - teicami, 2.klasē

GRAF MARICHANEL DREAM - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, 2.labākais suns

Suņi / čempionu klase

BARD NERAWIN FOREVER - teicami, CQ, 1.klasē, Labākais Suns, CACIB, BOB!

Kuces / starpklase

EL CHERRITO SOLMEBOS - teicami, 2.klasē

EL NIDO SOLMEBOS - teicami, CQ, 1.klasē, 2.labākā kuce, R.CACIB

Kuces / čempionu klase

DONNA ROSE DALVADORES BONERABARD - teicami, 2.klasē

 

Entlebuhas ganu suns

Suns / čempionu klase

KISS OF LIFE KENDALL ŽORSKA PRIMA - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākais Suns, CACIB, BOB un BIG 2.vieta!

17.03.2018. Starptautiskā izstāde, Rīga

Eksperts Alfonso THOVAR del SOLAR (Spānija)

Bernes ganu suns

Kucēnu klase / kuce

GAMUVEL PATOU MILLIE - ļoti perspektīva, PP, 1.vieta klasē, Labākais Kucēns!

Suns / Junioru klase

DISTANT THUNDER BALTICROSE - teicami, 3.klasē

Suns / Atklātā klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - teicami, CQ, 1.vieta klasē

Kuce / veterānu klase

GESI FIERI DELA GAUJA - teicami, PP, 1.vieta klasē, VCAC, Labākais Veterāns, 5.labākā kuce

 

Lielais Šveices ganu suns

Suņi / junioru klase

FREDERIKS GROSSERCENSOSWISS - 3.klasē

GERMES MARICHANEL DREAM - teicami, PP, 2.klasē

GRAF MARICHANEL DREAM - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, 5.labākais suns

Suņi / atklātā klase

XORRO FROM SWISS STAR - teicami, CQ, 1.klasē, 3.labākais suns

Suņi / čempionu klase

BARD NERAWIN FOREVER - teicami, CQ, 2.klasē, 2.labākais suns, R.CACIB

Kuces / junioru klase

FIONA GROSSERCENSOSWISS - teicami, 1.klasē

Kuces / starpklase

EL CHERRITO SOLMEBOS - teicami, 2.klasē

EL NIDO SOLMEBOS - teicami, CQ, 1.klasē, 2.labākā kuce, R.CACIB

Kuces / čempionu klase

DONNA ROSE DALVADORES BONERABARD - teicami, CQ, 2.klasē, 3.labākā kuce

 

Entlebuhas ganu suns

Suns / čempionu klase

KISS OF LIFE KENDALL ŽORSKA PRIMA - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākais Suns, CACIB, BOB!

18.02.2018. Nacionālā izstāde, Valmiera

Bernes ganu suns

Kucēnu klase / kuce

GAMUVEL PATOU MILLIE - ļoti perspektīva, PP, 1.vieta klasē, Labākais Kucēns!

Suns / atklātā klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākais Suns, BOB,

BIG 5.vieta!

17.02.2018. Nacionālā izstāde, Valmiera

Bernes ganu suns

Kucēnu klase / suns

DISTANT THUNDER BALTICROSE - ļoti perspektīvs, PP, 1.vieta klasē, Labākais Kucēns!

Suns / atklātā klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.labākais suns

10.02.2018. Starptautiskā izstāde "Tallinn Winter Cup'2018", Tallina (Igaunija)

Eksperts Csaba Zsolt Lokodi (Rumānija)

Lielais Šveices ganu suns

Kuce / starpklase

EL CHERRITO SOLMEBOS - teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.labākā kuce, CAC, R.CACIB!

Kuce / čempionu klase

MEAFITON ERSTER STERN RAMBOS - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākā Kuce, CACIB, BOB un noslēdz titulu Interčempions/C.I.B.!


03.02.2018. Nacionālā izstāde, Valga (Igaunija)

Bernes ganu suns

Kuce / atklātā klase

BERNAROSSA RUNNING UP THAT HILL - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākā Kuce, CAC, BOO!

 

Lielais Šveices ganu suns

Suns / atklātā klase

MEAFITON ERSTER EMINENTER RAMBOS - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākais Suns, CAC, BOO un noslēdz titulus Igaunijas Čempions un Baltijas Čempions!

Kuce / starpklase

EL NIDO SOLMEBOS - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākā Kuce, CAC, BOB!

27.01.2018. Starptautiskā izstāde, Kauņa (Lietuva)

Bernes ganu suns

Suns / atklātā klase

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE - teicami, 2.labākais suns, R.CACIB!


2017.gada LKF Labākais Izstāžu suns

Apsveicam kluba biedrus ar panākumiem!!!

25.vieta - Entlebuhas ganu suns KISS OF LIFE KENDALL ŽORSKA PRIMA, īp. Ž.Volodjonoka

27.vieta - Bernes ganu suns IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE, īp. L.Muzikante

33.vieta - Lielais Šveices ganu suns BARD NERAWIN FOREVER, O.Zacepa

38.vieta - Lielais Šveices ganu suns DONNA ROSE DALVADORES BONERABARD, O.Zacepa

 

Visi rezultāti LKF mājas lapā


21.01.2018. Nacionālā izstāde, Daugavpils

Bernes ganu suns

Kucēnu klase / kuce

CHANELLE NUMBER ONE WOLFHOUSE - ļoti perspektīva, PP, Labākais Kucēns!

Suns / starpklase

ERIC LESN'A MAGIA - teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.labākais suns

13.01.2018. Latvijas Čempionu Čempionāts, Rīga

Eksperti: Anatolijs Žuks (Baltkrievija), Irina Poletaeva (Somija), Aleksejs Belkins (Krievija)

Bernes ganu suns

MILBU GALATEA'S SUCCESS - 15 labāko suņu atlasē! (no vairāk kā 60 dalībniekiem)

IMPERATOR CESAR DE MARAIS CHAMPAGNE