2013

 09.06.2013 Starptautiskā izstāde Rīgā
Tiesnesis: Cristian Petre Stavarache (Rumānija)

Bernes ganu suns

Suņi
    Junioru klase
    ROGER YO YO L`UKRIMAS - teicami,PP, 1.klasē, JCAC, 2.labākais suns
    SIR FINLEY XONNYBERG - teicami, PP, 3.klasē
    
    Starpklase
    DREAM OF HAPPINESS DAKAR EOS EVERESTAS - teicami, CQ, 1.vieta klasē, 3.labākais suns

    Atklātā klase
    OPUS PRO BEL'O PORTO - teicami, CQ,2.klasē, 4.labākais suns
    HARLEY DAVIDSON BLACKBERRY - teicami, CQ,3.klasē
Kuces

    Kucēnu klase
    FERRA EOS EVERESTAS - 1.v.,PP, labākais kucēns
    
    Junioru klase
    SUPER STAR VICTORY XONNYBERG - teicami, PP, 2.vieta klasē

    Starpklase
    RHEA NEEDLE YO YO L`UKRIMAS - teicami, CQ, 1. vieta klasē, 4. labākā kuce

    Atklātā klase
    MILBU GALAXY - teicami, 2.vieta klasē
    Kleine Sonne Cassandra - NN
    MILBU ICE QUEEN - tecami,2.vieta klasē
    MILBU RACHEL - teicami, 1.vieta klasē., CQ

 


 

08.06.2013 Starptautiskā izstāde Rīgā
Tiesnesis: Anita Naif Al-Bachy (Somija)

Bernes ganu suns 

Suņi

    Junioru klase

    ROGER YO YO L`UKRIMAS - teicami,PP, 1.klasē, JCAC, 2.labākais suns

    Starpklase

    DREAM OF HAPPINESS DAKAR EOS EVERESTAS - teicami, 1.vieta klasē

    OPUS PRO BEL'O PORTO - teicami, 2.klasē

Kuces

   Kucēnu klase

    FERRA EOS EVERESTAS - 1.v.,PP, labākais kucēns

   Starpklase

    RHEA NEEDLE YO YO L`UKRIMAS - teicami, CQ, 1. vieta klasē, 2. labākā kuce, R.CACIB  

 

    Atklātā klase

   Kleine Sonne Cassandra - teicami, CQ, 1. vieta klasē, 3. labākā kuce

    MILBU ICE QUEEN - tecami, CQ, 2.vieta klasē, 4.labākā kuce

 

 


12.05.2013 FCI 2.grupas izstāde (LATVIJAS BOKSERU KLUBS)
Tiesnesis: Ž. Bondar (Baltkrievija)

Bernes ganu suns
 Suņi
    Junioru klase
    ROGER YO YO L`UKRIMAS - teicami,PP, 1.klasē, JCAC

    SIR FINLEY XONNYBERG - teicami, 2.klasē


 Kuces
    Junioru klase
    RHEA NEEDLE YO YO L`UKRIMAS - teicami, PP, 1. vieta klasē, labākā kuce, BOB

    SUPER STAR VICTORY XONNYBERG - teicami,  3.vieta klasē

Lielais Šveices ganu suns
Kucēnu klase
    Suns
    Simon Swiss Diamond - 1.vieta klasē, PP, Labākais kucēns 1


 

11.05.2013 FCI 2.grupas izstāde (LATVIJAS SANBERNĀRU  KLUBS)
Tiesnesis: P. Junehall (Zviedrija)

Bernes ganu suns
 Suņi
    Junioru klase
    ROGER YO YO L`UKRIMAS - teicami, ?.klasē
 Kuces
    Junioru klase
    RHEA NEEDLE YO YO L`UKRIMAS - teicami, 2. vieta klasē

Lielais Šveices ganu suns
Kucēnu klase
    Suns
    Simon Swiss Diamond - 1.vieta klasē, PP, Labākais kucēns 1


 

04.05.2013 Specializētā Igaunijas Šveices kalnu suņu kluba (ESAKT) zstāde
Tiesnesis: Rafael Malo Alcrudo (Spānija)

Bernes ganu suns

Junioru klase
    RHEA NEEDLE YO YO L`UKRIMAS - teicami, 2. vieta klasē, CQ, EST JCAC, 3. labākā kuce

Lielais Šveices ganu suns

MEAFITON BOSE- teicami, CQ, 1.klasē, Labākā kuce, BOB, BIS-2


 

21.04.2013 Nacionālā izstāde, Paneveži, Lietuva
Tiesnesis: Ž.Bondar (Baltkrievija)

Bernes ganu suns
 Suņi
    Junioru klase
    UP TO ADORABLE Z DEIKOWEJ DOLINY - teicami, 2.klasē
 Kuces
    Junioru klase
    RHEA NEEDLE YO YO L`UKRIMAS - teicami, 1. vieta klasē, LT JN, labākā kuce, BOS


 

20.04.2013 Talsu kluba nacionālā izstāde
Tiesnesis: T.Pehar (Serbija)

Bernes ganu suns
 Suņi
    Junioru klase
    ROGER YO YO L`UKRIMAS - teicami, 3.klasē
 Kuces
    Junioru klase
    RHEA NEEDLE YO YO L`UKRIMAS - teicami, PP, 1. vieta klasē, labākā kuce, BOO
  


31.03.2013 FCI 2.grupas izstāde (LATVIJAS MOLOSU ŠĶIRŅU SUŅU AUDZĒTĀJU KLUBS)
Tiesnesis: I. Selimovič (Horvātija)

Bernes ganu suns
 Suņi
    Junioru klase
    UP TO ADORABLE Z DEIKOWEJ DOLINY - teicami,1, PP, 1.labākais suns, BOB  
 Kuces
    Junioru klase
    FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS - teicami, PP, 1. vieta klasē, 2.labākā kuce
    
Lielais Šveices ganu suns

Kucēnu klase
    Suns
    Simon Swiss Diamond - 1.vieta klasē, PP, Labākais kucēns 1


30.03.2013 Starptautiskā izstāde "Latvijas Uzvarētājs 2013"
Tiesnesis: A. Szutkiewicz (Polija)

Bernes ganu suns

Kucēnu klase
    Kuces
    SUPER STAR VICTORY XONNYBERG -  1.v.,PP, Labākais kucēns 1, Kucēnu BIG 2, Kucēnu BIS 5!
    FERRA EOS EVERESTAS - 2.v.,PP

 Suņi
    Junioru klase
    UP TO ADORABLE Z DEIKOWEJ DOLINY - teicami,1, PP, JCAC, 2.labākais suns , Latvijas Junioru Uzvarētājs '13
    DREAM OF HAPPINESS DAKAR EOS EVERESTAS - teicami, 2.vieta klasē
    Atklātā klase
    MILBU QANTAS - teicami, 2.vieta klasē, CQ, R.CACIB, 3.labākais suns

 Kuces
    Junioru klase
    FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS - teicami, PP, 1. vieta klasē, 3.labākā kuce
    Atklātā klase
    MILBU UNDINE - teicami, CQ, 1.vieta klasē, 4.labākā kuce
    Čempionu klase
    ZEBRINA VIPNEY LUKRIMAS - teicami, CQ, 2.klasē, R.CACIB, 2.labākā kuce
    
Lielais Šveices ganu suns
Suns
    Kucēnu klase
    Simon Swiss Diamond - 2.vieta klasē, PP
    Junioru klase
    BENTLEY CLARK S FUTURE - teicami, 2.vieta klasē
    Starpklase
    BARD NERAWIN FOREVER- teicami, 1.vieta klasē, CQ, 3.labākais suns
    Atklātā klase
    ARGO FARAOME BRAITENNART - teicami, 1.vieta klasē, CQ, 2.labākais suns

 Kuces
    Starpklase
    BONERA NERAWIN FOREVER - teicami, CQ, 1.vieta klasē, CACIB, 1.labākā kuce, BOO, Latvijas Uzvarētājs `13
    BAGIRA NERAWIN FOREVER - TEICAMI, CQ, 2.vieta klasē, 3.labākā kuce
    Atklātā klase
    BARONESA NERAWIN FOREVER - teicami, CQ, 1.vieta klasē, 4.labākā kuce    
    Čempionu klase
    MEAFITON BOSE - teicami, CQ, 1.vieta klasē, R.CACIB, 2.labākā kuce


 10.02.2013. Nacionālā izstāde, Valmiera
Leoš Jančik

Bernes ganu suns
Suņi
        Junioru klase
        DREAM OF HAPPINESS DAKAR EOS EVERESTAS - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, 2.labākais suns, kļūst Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas Jaunais Čempions!


09.02.2013. Nacionālā izstāde, Valmiera
Renata Petkevičiene (Lietuva)

Bernes ganu suns
Suņi
        Junioru klase
        DREAM OF HAPPINESS DAKAR EOS EVERESTAS - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, LS, BOB


 20.01.2013. Nacionālā izstāde, Daugavpils
Andrzej Szutkiewicz (Polija)

Bernes ganu suns
Suņi
        Junioru klase
        DREAM OF HAPPINESS DAKAR EOS EVERESTAS - teicami, 2.klasē
        OPUS PRO BEL'O PORTO - teicami, PP, 3.klasē      
        UP TO ADORABLE Z DEIKOWEJ DOLINY - teicami, PP, JCAC, 1.klasē
Kuces
       Junioru klase
       FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS - teicami, PP, JCAC, 1.klasē, 1LK, BOB


19.01.2013. Nacionālā izstāde, Daugavpils
Nijole Zieniene (Leituva)

Bernes ganu suns
Suņi
        Junioru klase
        DREAM OF HAPPINESS DAKAR EOS EVERESTAS - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, LS, BOO
        OPUS PRO BEL'O PORTO - teicami, PP, 4.klasē      
        UP TO ADORABLE Z DEIKOWEJ DOLINY - teicami, PP, 3. klasē
Kuces
       Junioru klase
       FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS - teicami, PP, JCAC, 1.klasē, 1LK, BOB