2012

09.12.2012. Nacionālā izstāde, Liepāja
Rafael Malo Alcrudo (Spānija)

Bernes ganu suns
Kucēnu klase
          Kuces
          FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS - PP, 1.klasē
Suņi
         Junioru klase      
          ROGER YOYO L'UKRIMAS - teicami, 2.klasē
         OPUS PRO BEL'O PORTO - teicami, PP, JCAC, 1.klasē, 1.lab.suns,  BOO   
Kuces
          Junioru klase
          RHEA NEEDLE YOYO L'UKRIMAS - PP, JCAC, 1.klasē, 3.lab.kuce
          Čempionu klase
          ZEBRINA VIPNEY LUKRIMAS - teicami, CQ, 1.klasē, 1.labākā kuce, BOB

08.12.2012. Nacionālā izstāde, Liepāja
Svetlana Radjuk (Baltkrievija)

Bernes ganu suns
Kucēnu klase
          Kuces
          FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS - PP, 1.klasē
Suņi
         Junioru klase      
         ROGER YOYO L'UKRIMAS - teicami, PP, 3.klasē
         UP TO ADORABLE Z DEIKOWEJ DOLINY - teicami, PP, JCAC, 1.klasē, 2.lab.suns
         OPUS PRO BEL'O PORTO - teicami, PP, 2.klasē
         Atklātā klase
         DANHART ORIBU - teicami, CQ, 1.vieta klasē, 1.lab. suns, CAC,BOO

Kuces
         Junioru klase
         RHEA NEEDLE YOYO L'UKRIMAS - PP, JCAC, 1.klasē, 2.LK
        Čempionu klase
         ZEBRINA VIPNEY LUKRIMAS - teicami, CQ, 1.klasē, 1.labākā kuce, BOB

10.11.2012. Starptautiskā izstāde "Zooexpo 2012", Rīga
Griffa Adriana Bocca (Itālija)

Bernes ganu suns
Kucēnu klase
          Suņi
          ROMNEY  YOYO L'UKRIMAS - ļoti perspektīvs, PP, 1.klasē
          UP TO ADORABLE Z DEIKOWEJ DOLINY - perspektīvs, 2.klasē
          Kuces
          FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS - ļoti perspektīva, 3.klasē
          RHEA NEEDLE YOYO L'UKRIMAS - loti perspektīva, 2.klasē
Suņi
         Junioru klase
         DREAM OF HAPPINESS DAKAR EOS EVERESTAS - teicami, 5.klasē
         OPUS PRO BEL'O PORTO - teicami, 2.klasē, PP  
         Atklātā klase 
         FOLOW WOLF POWER BELPORTO - teicami, 3.klasē
         MILBU GASTON BUDDY - teicami, CQ, 1.klasē, 3.labākais suns
         Čempionu klase
         CEASAR DELMOBO - teicami, CQ, 4.klasē
Kuces
          Atklātā klase
          FIERY ICE BELPORTO - teicami, 3.klasē
          Čempionu klase
          MILBU GALTEA - teicami, CQ, 1.klasē, 2.labākā kuce, R.CACIB

Lielais Šveices ganu suns
Suņi
          Starpklase
          BARD NERAWIN FOREVER - teicami, CQ, 1.klasē, 2.labākais suns, R.CACIB
        
  Atklātā klase
          
ARGO FARAOME BRAITENNART - teicami, CQ, 1.klasē, Labākais Suns, CAC, CACIB, BOB!
          MEAFITON BENJAMIN - teicami, 2.klasē
Kuces
          Starpklase
          BARONESA NERAWIN FOREVER - teicami, 2.klasē
          BONERA NERAWIN FOREVER - teicami, CQ, 1.klasē, Labākā Kuce, CACIB, BOO!
          KIMI CESAR VON CARINTIA - teicami, 3.klasē
          Čempionu klase
           MEAFITON BOSE - teicami, 1.klasē 

15.09.2012. FCI II grupas specializētā izstāde
Juta Haranen (Igaunija)

Lielais Šveices ganu suns
Suns
         Kucēnu klase
         BENTLEY CLARK S FUTURE - PP, Labākais Kucēns, Puppy Best IV!
         Junioru klase
         BARD NERAWIN FOREVER - teicami, PP, 1.klasē, Labākais suns, BOB!
         FELIX BALTIC PEARLS - teicami, 2.klasē
Kuce
         BONERA NERAWIN FOREVER - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, Labākā kuce, BOO! Un kļūst Latvijas Jaunais Čempions!

Pāru konkurss
         BARD NERAWIN FOREVER x BONERA NERAWIN FORVER - 2.vieta!

26.08.2012. FCI II grupas (Bokseru klubs) 
Viktorija POGODINA (Ukraine)

Bernes Ganu suns - 12 
Kuce 
          Mazuļu klase 
          FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS - 1.vieta klasē, PP, Best baby1, BIS-III (best baby)
Suns 
          Kucēnu klase 
          ROGER YO YO L`UKRIMAS - 1.vieta klasē, PP, Best puppy1, BIS-III (best puppy) 
Kuce 
          Junioru klase
          MILBU RACHEL- teicami, PP, 1.vieta klasē, JCAC un noslēdz LV JCH, LK2 
          Čempionu klase 
          ZEBRINA VIPNEY LUKRIMAS - teicami, CQ, 1.vieta klasē, BOO

Lielais Šveices ganu suns
Suns
          Mazuļu klase
          BENTLEY CLARK S FUTURE - 1.vieta klasē, PP, Labākais Mazulis
          Junioru klase
          BILL GATES FROM SWISS STAR - teicami, 2.klasē
          Atklātā klase
          MEAFITON BENJAMIN - teicami, CQ, 1.klasē, CAC, Labākais suns, BOO
Kuce
          Junioru klase
          BAGIRA NERAWIN FOREVER - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, 2.labākā kuce
          Starpklase
          MEAFITON BOSE - teicami, CQ, 1.klasē, CAC, Labākā Kuce, BOB! Un kļūst Latvijas Čempions!

19.08.2012. Nacionālā visu šķirņu izstāde “Taurages Vasara 2012″, Taurage, Lietuva
Irina AZEN, (Baltkrievija)

Bernes Ganu suns
Kuce
         Junioru klase
         MILBU RACHEL - teicami, 1.vieta junioru klasē

18.08.2012. Starptautiskā izstāde "Baltijas Uzvarētājs 2012", Tallina, Igaunija
Ramune Kazlauskaite (Lietuva) Lielais Šveices ganu suns
Kuce
          Starpklase
           MEAFITON BOSE - teicami, 1.klasē, CACIB, Baltijas Uzvarētājs 2012, BOB!

18.08.2012. Nacionālā visu šķirņu izstāde “Zanavyku Vasara 2012″, Šakiai, Lietuva
Svetlana RADIUK (Baltkrievija)

Bernes Ganu suns
Kuce
         Junioru klase
         MILBU RACHEL - teicami, 1.vieta

22.07.2012. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Jaunmārupe

Lielais Šveices ganu suns
Suns
         Junioru klase
         BARD NERAWIN FOREVER - teicami, PP, 1.klasē, Labākais suns, BOB
         FELIX BALTIC PEARL - teicami, PP, 2.klasē, JCAC
Kuce
         Junioru klase
         BARONES NERAWIN FOREVER - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, BOO! Un kļuva Latvijas Jaunais Čempions!

08.07.2012 Ogres Kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde 
Vija KLUČNIECE (Latvija)

Bernes Ganu suns
Suns
          Mazuļu klase
          UP TO ADORABLE Z DEIKOWEJ DOLINY - 1.vieta klasē, PP, Best baby1 
Kuces
          Mazuļu klase 
          RHEA NEEDLE YO YO L`UKRIMAS - 1.vieta klasē, PP, Best baby2 
         Junioru klase
         MILBU RACHEL - teicami, PP, 1.vieta, JCAC, LK2

Beata Petkeviča (Latvija)
Lielais Šveices ganu suns
Suns
         Junioru klase
         BARD NERAWIN FOREVER - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, Labākais suns, BOB! un kļūst Latvijas Jaunais Čempions!
         FELIX BALTIC PEARL - ļoti labi, 2.klasē
Kuce
         Junioru klase
          BARONESA NERAWIN FORVER - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, Labākā kuce, BOO


07.07.2012 Ogres Kinoloģiskā kluba nacionālā izstāde 
Inese PABLAKA (Latvija)

Bernes Ganu suns
Kuce 
          Mazuļu klase 
          RHEA NEEDLE YO YO L`UKRIMAS - 1.vieta klasē, PP, Best baby1, BIS - II (Best baby) 
          Junioru klase
          MILBU RACHEL - teicami, PP, 2.vieta

Lielais Šveices ganu suns
Suns
         Junioru klase
         BARD NERAWIN FOREVER - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, Labākais suns, BOB!
Kuce
         Junioru klase
          BONERA NERAWIN FORVER - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, Labākā kuce, BOO

30.06.2012. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Rusne, Lietuva
Inese Pablaka (Latvija)

Lielais Šveices ganu suns
Kuce
         Junioru klase
          BARONESA NERAWIN FOREVER - teicami, 1.klasē, JCAC
         Starpklase
         MEAFITON BESTIA - teicami, 1.klasē, CAC, N

10.06.2012. Starptautiskā izstāde, Rīga

Lielais Šveices ganu suns
Suns
         Junioru klase
          BARD NERAWIN FOREVER - teicami, 1.klasē
Kuce
         Junioru klase
          BONERA NERAWIN FOREVER - teicami, 1.klasē

09.06.2012. Starptautiskā izstāde, Rīga

Lielais Šveices ganu suns 
Suns
         Junioru klase
          BARD NERAWUN FORVER - teicami, 2.klasē
          BILL GATES FROM SWISS STAR - teicami, 1.klasē
Kuce
         Junioru klase
         BARONESA NERAWIN FOREVER - teicami, PP, 1.klasē, JCAC, Labākā kuce, BOB!


13.05.2012. FCI II grupas (Bokseru klubs) izstāde
Galyna Kalininchenko (Ukraine)

Bernes Ganu suns
Kuce
       junioru klase
       MILBU RACHEL- teicami, PP, 1.vieta klasē, JCAC

Lielais Šveices ganu suns
Suns
       junioru klase
       BARD NERAWIN FOREVER - teicami, PP, 1.vieta klasē, JCAC, Labākais Suns, BOO
Kuces
       junioru klase
       BARONESA NERAWIN FOREVER - teicami, 2.vieta klasē
       KIMI CESAR VON CARINTIA - teicami, PP, 1.vieta klasē, JCAC, Labākā Kuce, BOB! Kļūst Latvijas Jaunais Čempions!

Pāru konkurss
       Lielais Šveices ganu suns - BARD NERAWIN FOREVER x BARONESA NERAWIN FOREVER - 3.vieta


 05.05.2012. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Talsi

Bernes Ganu suns
Kuces
       junioru klase
       MILBU RACHEL- teicami, PP, 2.vieta klasē

Lielais Šveices ganu suns
Kuces
       junioru klase
       KIMI CESAR VON CARINTIA - teicami, PP, 1.vieta klasē, JCAC, Labākā Kuce, BOB!

29.04.2012. Igaunijas Šveices kalnu suņu šķirņu apvienības specializētā izstāde
Eksperts Friedrich Schweicer (Šveice)

Lielais Šveices ganu suns
Kuce
       starpklase
       MEAFITON BOSE - teicami, 1.vieta klasē, CAC, Labākā Kuce, BOB, BISS II !

17.03.2012. Starptautiskā izstāde "Latvijas Uzvarētājs' 2012"

Bernes ganu suns
Eksperts Miroslaw Redlicki (Polija)
Suņi
       čempionu klase
       CEASAR DELMOBO - teicami, 3.vieta klasē
Kuces
        atklātā klase
        MILBU ICE QUEEN - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākā Kuce, CACIB, BOO, Latvijas Uzvarētājs 2012!

Lielais Šveices ganu suns
Eksperts Beata Petkeviča (Latvija)
Kuces
         junioru klase
         KIMI CESAR VON CARINTIA - teicami, PP, 1.vieta klasē, JCAC, 3.labākā kuce, Latvijas Jaunais Uzvarētājs 2012!
         starpklase
         MEAFITON BOSE - teicami, CQ, 2.vieta klasē

 

 11.03.2012. Starptautiskā izstāde "Viļņas Kauss' 2012" (Viļņa, Lietuva)

Lielais Šveices ganu suns
Eksperts Tibor Havelka (Slovākija)
Kuces
         starpklase
         MEAFITON BOSE - teicami, 1.vieta klasē, CAC, Labākā Kuce, CACIB, BOB!

 

 

10.03.2012. Starptautiskā izstāde "Lietuvas uzvarētājs' 2012" (Viļņa, Lietuva)

 Lielais Šveices ganu suns
Eksperts Malgorzata Halas (Polija)
Kuces
         starpklase
         MEAFITON BOSE - teicami, 1.vieta klasē, CAC, labākā kuce 2, R.CACIB

 

18.02.2012. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Valmiera

Bernes ganu suns
Suņi
         Junioru klase
         MILBU SHERLOCK - teicami, 2.vieta klasē
         Atklātā klase
         DANHART ORIBU - teicami, CQ, 1.vieta klasē, 2.labākais suns, CAC
Kuces
        Junioru klase
         MILBU ROSALIND - teicami, PP, 2.vieta klasē
         Atklātā klase
         GESI FIERI DELA GAUJA - teicami, CQ, 1.vieta klasē, Labākā Kuce, BOB !
         MILBU CARRERA - teicami, CQ, 2.vieta klasē, 3.labākā kuce, CAC

Lielais Šveices ganu suns
Kuces
         Kucēnu klase
         BARONESSA NERWIN FOREVER - ļoti perpsektīva, PP, Labākais Kucēns
         Junioru klase
         MEAFITON BESTIA - teicami, PP, 1.vieta klasē, JCAC, Labākā Kuce, BOB !
         
KIMI CESAR VON CARINTIA - teicami, PP, 2.vieta klasē