2011

11.09.2011. FCI 2.grupas specializētā izstāde, Kleisti
Bernes ganu suns
Azuro Powrot Sokola - CAC un kļūst Latvijas Čempions!
Umberto Embasado - BOB un BISS IV
Milbu Dārta - CAC, BOO un kļūst Latvijas Čempions!
Lielais Šveices ganu suns
Garbo Baltic Star - Labākais Kucēns!
Meafiton Bose - JCAC, BOB, JunBISS II un kļūst Latvijas Jaunais Čempions!
Korolevstvo Gornih Psov Tigra - CAC 
un kļūst Latvijas čempions!

14.08.2011. FCI 2.grupas specializētā izstāde, Rīga
Bernes ganu suns
Fiery Ice Belporto - BOB un BISS!
Lielais Šveices ganu suns
Meafiton Bose - JCAC, BOB

31.07.2011. Nacionālā izstāde, Tartu, Igaunija
Bernes ganu suns
Ceasar Delmobo - CAC un kļūst Igaunijas Čempions!

24.07.2011. "Dzintara vasara 2011", Jaunmārupe
Bernes ganu suns
Ador Laurus Labas - BOO
Milbu Galatea - BOB!

23.07.2011. "Reto Kauss 2011", Jaunmārupe
Bernes ganu suns
Ador Laurus Labas - BOB!
Milbu Galatea - CAC, BOO un kļūst Latvijas Čempions!

23.07.2011. Molodecno, Baltkrievija, republikāniskā visu šķirņu izstāde
Bernes ganu suns
Azuro Powrot Sokola - 1.čempionu klasē, CAC, Labākais suns, BOO un kļūst Baltkrievijas Grandčempions!
Elizabet Sotel-Han - 1.starpklasē, CAC, 3.labākā kuce

23.07.2011. Molodecno, Baltkrievija, reģionālā visu šķirņu izstāde
Bernes ganu suns
Azuro Powrot Sokola - 1.čempionu klasē, CAC, Labākais suns un BOB!
Elizabet Sotel-Han - 1.starpklasē, CAC, 2.labākā kuce

23.07.2011. Baltkrievijas Kinoloģiskās asociācijas "Viktorija" izstāde
Bernes ganu suns
Azuro Powrot Sokola - 1.čempionu klasē, CAC, 2.labākais suns un kļūst Baltkrievijas Čempions!
Elizabet Sotel-Han - 1.starpklasē, CAC, 4.labākā kuce
Zebrina Vipney Lukrimas - CAC, BOB
Milbu Viola Peidža - CAC

03.07.2011. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Ogre
Bernes ganu suns
Fiery Ice Belporto - JCAC, BOB, BIS V
Lad's Catalin - CAC un kļūst Latvijas Čempions!

12.06.2011. "Pskovskije vstreci", Pleskava, Krievija
Bernes ganu suns
Azuro Powrot Sokola - CAC, BOB  un kļūst Krievijas un RKF Čempions!
Zebrina Vipney Lukrimas - CAC 
un kļūst Krievijas Čempions!

12.06.2011.Starptautiskā izstāde, Rīga
Bernes ganu suns
Milbu Norbert - teicami, PP, 1.junioru klasē, JCAC, 4.labākais suns
Milbu Gaston Buddy - teicami, CQ, 1.starpklasē, 3.labākais suns
Milbu Ice Queen - teicami, PP, 1.junioru klasē, 3.labākā kuce
Milbu Galatea - teicami, CQ, 1.starpklasē, 2.labākā kuce, R.CACIB
Gesi Fieri Dela Gauja - teicami, CQ, 1.atklātajā klasē, Labākā Kuce, CACIB, BOO!
Lielais Šveices ganu suns
Meafiton Bestia - teicami, PP, 1.junioru klasē, JCAC, 3.labākā kuce
Korolevstvo Gornih Psov Troja - teicami, CQ, 1.atklātajā klasē, CACR.CACIB, 2.labākā kuce

11.06.2011. Starptautiskā izstāde, Rīga
Bernes ganu suns
Milbu Norbert - teicami, PP, JCAC, 1.junioru klasē
Ceasar Delmobo - Teicami, CQ, 2.čempionu klasē, R.CACIB, 2.labākais suns
Flames of Steal from Orsina's Land - teicami, CQ, 1.čempionu klasē, Labākais Suns, CACIB, BOB! 
Milbu Ice Queen - 
teicami, PP, 1.junioru klasē, JCAC un kļūst Latvijas Jaunais Čempions!
Milbu Galatea -
 teicami, CQ, 1.starpklasē, 3.labākā kuce
Lielais Šveices ganu suns
Meafiton Bestia - teicami, PP, 1.junioru klasē, JCAC, 3.labākā kuce
Korolevstvo Gornih Psov Troja - teicami, CQ, 1.atklātajā klasē, R.CACIB, 2.labākā kuce

29.05.2011. Starptautiskā izstāde, Moletai, Lietuva
Bernes ganu suns
Ceaser Delmobo - CAC, N, CACIB, BOB! un kļūst Lietuvas Čempions!
Azuro Powrot Sokola - CAC, R.CACIB 
un kļūst Lietuvas Čempions!

28.05.2011. Starptautiskā izstāde, Moletai, Lietuva
Bernes ganu suns
Azuro Powrot Sokola - teicami, 3.atklātajā klasē
Ceaser Delmobo - R.CACIB

23.04.2011. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Narva, Igaunija
Bernes ganu suns
Cindy Delmobo - CAC, BOO un kļūst Igaunijas Čempions!

17.04.2011. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Paneveža, Lietuva
Bernes ganu suns
Follow Wolf Power BelPorto - JCAC, Labākais Juniors un kļūst Lietuvas Jaunais Čempions un Baltijas Jaunais Čempions!
Azuro Powrot Sokola - teicami, 2.čempionu klasē
Ceaser Delmobo - teicami, 3.čempionu klasē
Zebrina Vipney Lukrimas - CAC, BOB, BIG III un kļūst Lietuvas Čempions!

13.03.2011. FCI 2.grupas specializētā izstāde
Bernes ganu suns
Milbu Gaston Buddy - BOB, BIG II !

12.03.2011. Starptautiskā izstāde "Latvijas Uzvarētājs 2011", Rīga
Bernes ganu suns
Follow Wolf Power Belporto - 2.junioru klasē
Milbu Gaston Buddy - 1.starpklasē, 5.labākais suns
Ador Laurus Labas - 1.atklātajā klasē, CAC, R.CACIB!
Milbu Ice Queen - 4.junioru klasē
Milbu Galatea - 1.starpklasē, CACIB, LVW'11, BOO!
Cindy Delmobo - 1.atklātajā klasē, R.CACIB!
Milbu Beatrix - 4.atklātajā klasē
Lielais Šveices ganu suns
Meafiton Bose - Labākais Kucēns!
Korolevstvo Gornih Psov Troja - 1.starpklasē, R.CACIB!
Meta Sedula - 1.čempionu klasē, CACIB, LVW'11, BOB!
Entlebuhas ganu suns
Korolevstvo Gornih Psov Ulli - JCAC, JLVW'11!

20.02.2011.Nacionālā visu šķirņu izstāde, Valmiera
Bernes ganu suns
FOLLOW WOLF POWER BELPORTO - JCAC, 2.labākais suns
CEASAR DELMOBO - CAC, BOB, BIG II ! un kļūst Latvijas Čempions!
ADOR LAURUS LABAS - 3.labākais suns
AZURO POWROT SOKOLA - teicami
ELIZABET SOTEL HAN - teicami, PP, 3.junioru klasē
FIERY ICE BELPORTO - JCAC, BOO
CINDI DELMOBO - 3.labākā kuce

19.02.2011. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Valmiera
Bernes ganu suns
FOLLOW WOLF POWER BELPORTO - JCAC, 2.labākais suns
AZURO POWROT SOKOLA - teicami, CQ, 1.atklātajā klasē, 3.labākais suns
ELIZABET SOTEL HAN - teicami, PP, 4. junioru klasē 
FREE AND WILD BELPORTO - JCAC, BOO
FIERY ICE BELPORTO - teicami, PP, 2.vieta junioru klasē
CINDY DELMOBO - teicami

30.01.2011. FCI 2.,5., 7.grupas specializētā izstāde, Saldus
Bernes ganu suns
FOLLOW WOLF POWER BELPORTO - JCAC, BOB
FIERY ICE BELPORTO -  JCAC, BOO
AZURO POWROT SOKOLA - CAC
Lielais Šveices ganu suns
MEAFITON BOSE - Mazuļu BOB, Mazuļu BIS III

22.01.2011. Nacionālā visu šķirņu izstāde, Daugavpils
Bernes ganu suns
FOLLOW WOLF POWER BELPORTO - JCAC
AZURO POWROT SOKOLA - teicami, CQ, 1.čempionu klasē, 4.labākais suns
ELIZABET SOTEL HAN - teicami, PP, 3.junioru klasē
Lielais Šveices ganu suns
MEAFITON BUCHA - Mazuļu BOB, Mazuļu BIS IV